brak zdjęcia
Wydajne bramy automatyczne

Firma Sukces Technology Group jest przedsiębiorstwem prowadzącym działalność obejmującą produkcję i sprzedaż rozwiązań automatycznych. Między innymi w ofercie tej firmy znajduje się automatyka do bram. Dzięki takiemu sprzętowi możliwe jest bezwysiłkowe, zdalne otwieranie bram garażowych, wjazdowych na posesję i nie tylko. Wyposażenie tego rodzaju charakteryzuje się dużą trwałością, a także niezawodnym działaniem. Można więc śmiało stwierdzić, że oferowana automatyka do bram jest bardzo profesjonalnym i niezwykle wygodnym rozwiązaniem, które znacznie ułatwia życie posiadaczom prywatnych posesji oraz firmom.

brak zdjęcia
Specjalne instalacje kominowe i kominy żaroodporne

Jesteśmy przedsiębiorstwem produkcyjnym, które zapewnia pełne wsparcie w dziedzinie nowoczesnych instalacji kominowych. Oferujemy kominy żaroodporne, które doskonale współpracują z kotłami grzewczymi różnego typu zarówno w domach jednorodzinnych, jak i przestrzeniach komercyjnych. Kominy żaroodporne charakteryzują się bardzo dużą odpornością na wysokie temperatury. Wykonywane są z najlepszych stopów stali kotłowej, którą pozyskujemy w wybranych hutach krajowych i zagranicznych. Nasze instalacje kominowe są ściśle dostosowywane do warunków danego obiektu oraz rodzaju urządzeń grzewczych. Nowoczesne materiały opałowe, które są coraz częściej stosowane do zasilania urządzeń grzewczych, wymagają stosowanie specjalnych rozwiązań kominowych. Kotły w przedsiębiorstwach produkcyjnych, a także instalacje w domach prywatnych i budynkach użyteczności publicznej rozgrzewają się do bardzo wysokich temperatur. Dzięki temu uzyskuje się wysoką efektywność grzewczą, ale także bardzo gorące spaliny, które wymagają specjalnych kominów.

płyty pur
http://www.pir-pur.pl/produkty

Oferujemy Państwu płyty Pur termoizolacyjne z pianką poliuretanową. Płyty Pur sprawdzają się świetnie w dużych budynkach - halach, magazynach. Nasze rozwiązania to ogromny wybór wśród produktów najwyższej jakości, które zapewniają skuteczną termoizolacje. Materiały, z jakich zostały wykonane to gwarancja solidności, a także długiego terminu użytkowania. W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami. Pomogą oni Państwu wybrać najlepsze rozwiązanie zgodne z oczekiwaniami i potrzebami. Więcej informacji na temat produktów udostępniamy na stronie internetowej www.pir-pur.pl

brak zdjęcia
Szybkie czyszczenie podłóg w Warszawie

Propi to firma, która zapewnia usługi z zakresu sprzątania podłóg. Działa na rynku od wielu lat i od tej pory zdobyła duże doświadczenie w branży. Używa profesjonalnego i nowoczesnego sprzętu, który doczyści nawet największy bród. Gwarantujemy konkurencyjne ceny oraz najwyższą jakość wykonywanych usług. Czyścimy posadzki w biurach, szkołach, centrach handlowych oraz w wielu innych miejscach. Wykorzystujemy specjalne detergenty, które nie są szkodliwe dla zdrowia, a z łatwością przywrócą dawny blask podłogi. Czyszczenie podłóg Warszawa odbywa się w sposób niezwykle precyzyjny. Środki czyszczące są dobierane do rodzaju podłoża. Oferujemy polerowanie podłóg, usuwanie starych powłok polimerowych, maszynowe czyszczenie posadzek, czyszczenie parowe oraz pranie mat i wykładzin. Czyszczenie podłóg Warszawa wykonywane jest przez wyszkolony personel. Cena usługi zależy od metrażu danego pomieszczenia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny.

brak zdjęcia
Kanały wentylacyjne w twoim przedsiębiorstwie

Systemy wentylacyjne są dziś bardzo powszechne, a decydujemy się na nie przede wszystkim w firmach, gdzie bardzo ważne jest to, aby pracować w dobrych warunkach. Jeżeli ty także jesteś przedsiębiorcą, który chce postawić na takie kanały wentylacyjne lub też zmienić te, które już posiada, zapraszamy do przejrzenia naszej firmy, która swoją siedzibę ma na terenie Warszawy. W związku z tym nasza oferta w głównej mierze skierowana jest do przedsiębiorców ze stolicy, ale nie zamykamy się na miejscowości, a nawet województwa ościenne. Jeśli postawisz na naszą firmę, możesz mieć pewność, że nasi specjaliści dokładnie dobiorą wentylatory, które najlepiej sprawdzą się w twojej firmie. Oczywiście zajmiemy się także ich montażem, a jeżeli wymaga tego sytuacja, to z czasem będziemy je czyścić czy też regularnie konserwować. Jak w związku z tym widzisz, w naszej ofercie znajdziesz wszystko, co wiąże się z takimi systemami wentylacyjnymi. Postaw na nas, a zaaranżujemy takie kanały wentylacyjne także w twoim przedsiębiorstwie.

Więcej z tej kategorii: 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7