brak zdjęcia
Jantar to drukarki kodów kreskowych.

Firma Jantar w swojej działalności prowadzi dział handel i gastronomia. I właśnie w tym dziale są drukarki kodów kreskowych, które trzeba dodać, że cieszą się zainteresowaniem. Jantar oferuje drukarki kodów kreskowych marki Zebra, które są już sprawdzone na rynku. Oferta jest naprawdę szeroka, bo modeli drukarek kodów cyfrowych firma ma naprawdę wiele. Firma Jantar oferuje już mobilne drukarki kodów cyfrowych. Dużym zainteresowaniem cieszą się drukarki przenośne, które dokładnie zostały przedstawione na stronie internetowej firmy Jantar. Tutaj z pewnością kupimy to czego szukamy.

brak zdjęcia
Firma Eticod ma dla ciebie największą ofertę opasek identyfikacyjnych!

Eticod to firma, która już od wielu lat zajmuje się sprzedażą różnego rodzaju produktów. Opaski identyfikacyjne to tylko jedne z wielu produktów, jakie oferują. Na stronie internetowej możemy szczegółowo zapoznać się z pełnym asortymentem. Warto również zaznaczyć, że opaski identyfikacyjne od tej firmy cechuje solidne wykonanie, dbałość o szczegóły i możliwość dostosowania opaski do każdej ręki, bez względu na wiek i budowę ciała. To naprawdę atrakcyjna oferta, z której każdy, kto jest na etapie zakupu tego typu produktów, powinien skorzystać. Jestem przekonana, że lepszej oferty na rynku nie ma.

wentylatory promieniowe
http://www.fawent.pl

Firma Fawent powstała w roku 1951, więc posiada ogromne doświadczenie branżowe. Zajmuje się ona produkcją i sprzedażą wysokiej jakości wentylatorów. W jej ofercie można znaleźć wentylatory promieniowe wykazujące się bardzo dużą sprawnością i niezawodnością. Wszystkie urządzenia wentylujące produkowane przez prezentowane przedsiębiorstwo znajdują zastosowanie w branży przemysłowej. Dzięki dużemu doświadczeniu i nowoczesnym technologiom wentylatory promieniowe oferowane przez tego producenta spełniają bardzo rygorystyczne wymagania jakościowe. Dodatkowym atutem firmy jest sprawna realizacja zamówień.

brak zdjęcia
Szwedzkie pompy IVT w firmie Ekoryniec

Ekoryniec SC to firma, dzięki której będziecie Państwo mogli sporo zaoszczędzić na ogrzewaniu domu i na ogrzewaniu ciepłej wody. W naszej ofercie bowiem znajduje się najbardziej ekonomiczne rozwiązanie współczesnych czasów – pompa ciepła szwedzkiej firmy IVT. Nasza pompa ciepła sprawi, że będziecie Państwo mieli pewność dokonania najlepszego wyboru – udzielamy na nią sześciu lat gwarancji (na sprężarkę aż dziesięciu). Nasi doradcy pomogą Państwu w dokonaniu najlepszego wyboru. Zapraszamy do siedziby firmy Ekoryniec Spółka Cywilna, która znajduje się w miejscowości Lubanie przy ulicy Siutkówek 7. Serdecznie zapraszamy.

brak zdjęcia
Produkcja oraz serwisowanie sprężarek

Firma Tomet zajmuje się produkcją różnych rodzajów sprężarek. W ofercie można znaleźć sprężarki tłokowe, śrubowe, zbiorniki ciśnieniowe, a także instalacje i narzędzia pneumatyczne. Dodatkowo prowadzony jest profesjonalny serwis sprężarek, w którym pracują wykwalifikowani i doświadczeni fachowcy, którzy są w stanie poradzić sobie z każdą, nawet bardzo skomplikowaną awarią. Dzięki nowoczesnemu zapleczu technicznemu serwis sprężarek prowadzony przez opisywaną firmę świadczy usługi najwyższej jakości. Dużą zaletą opisywanego producenta i usługodawcy jest bardzo sprawna i rzetelna realizacja powierzonych zadań.

Więcej z tej kategorii: 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6