semi automatic aerosol filling machine 
http://zigler.eu/aerosols/filling

Whether what your business needs is an automatic or a semi automatic aerosol filling machine, Zigler is by far the best company with which to work in order to choose the best one. A semi automatic aerosol filling machine from Zigler can be customized in order to be most efficient in your particular circumstances - there is room for improvement even in our the standard models both when it comes to using the space available in your particular production line and when it comes to optimizing production in context of the exact specifications of your products. You alone know you product best, so we will take your opinions and needs into consideration. If you have several preliminary ideas as to what possible modifications to install or which equipment model to initially choose, do not hesitate to contact us for a consultation - we would be glad to help you find the best, most reliable fit for your business.

brak zdjęcia
Najlepsze szkolenia i kursy zawodowe

Nasza firma specjalizuje się w organizacji różnego rodzaju kursów zawodowych w różnych obszarach. W naszej ofercie znajdują się przede wszystkim najbardziej popularne szkolenia, takie jak kurs na koparke i inne maszyny budowlane, kursy na prawo jazdy czy też kursy na maszynistę. Posiadamy możliwość wydawania określonych certyfikatów i licencji, uznawanych przez pracodawców i zgodnych z obowiązującym regulacjami prawnymi. Oferujemy bardzo atrakcyjne ceny naszych szkoleń. W ofercie naszej firmy na szczególną uwagę zasługuje szeroki asortyment szkoleń dla osób zainteresowanych uzyskaniem uprawnień budowlanych. Przede wszystkim chodzi o kurs na koparke, dźwig oraz na wózki widłowe. Oferujemy wysokiej jakości program oraz możliwość praktycznych ćwiczeń. Regularnie wprowadzamy do naszej oferty nowe i specjalistyczne rodzaje szkoleń zawodowych. Na stronie internetowej naszego przedsiębiorstwa znajduje się szczegółowy wybór szkoleń i kursów.

brak zdjęcia
Dzielarka do bułek ogranicza koszty piekarni

Bułki i chleb to podstawowe elementy naszej diety, które kupujemy niekiedy codziennie po to, aby zapewnić sobie ich maksymalną świeżość. Oczywiście, zanim je kupimy, muszę być one najpierw wyprodukowane w piekarni. Piekarnie obsługują niekiedy bardzo duży rynek i muszą produkować wiele pieczywa, a z drugiej strony z różnych względów nie zależy im na tym, aby zwiększać zatrudnienie. Wiadomo, że im większe zatrudnienie, tym większe koszty, które ponosi piekarnia i co za tym idzie tym większy koszt pieczywa. Piekarnie chętnie ograniczają koszty inwestując w takie zmyślne nieraz urządzenia do automatyzacji procesów piekarskich, jak na przykład dzielarka do bułek. Dzięki wyposażeniu piekarni w urządzenie, którym jest dzielarka do bułek, można usprawnić ich wypiek i ograniczyć koszty.

http://www.kotly-dragon.pl/
Nowoczesne kotły na węgiel i ekogroszek

Nasza firma zajmuje się produkcją wysokiej jakości pieców, kotłów oraz urządzeń grzewczych. W naszej pracy koncentrujemy się głównie na sprzedaży nowoczesnych pieców na węgiel, jednak stopniowo rozwijamy produkcję atrakcyjnych cenowo urządzeń grzewczych wykorzystujących innego rodzaju materiały opałowe (m.in. wierzbę energetyczną, słomę itp.). W przypadku tradycyjnych kotłów grzewczych największą popularnością cieszą się kotły na węgiel kamienny oraz kotły c.o. na ekogroszek. W sprzedaży posiadamy kilka rodzajów tego typu uniwersalnych kotłów. Wraz z rozwojem zaawansowania technicznego wprowadzamy na rynek nowe urządzenia. Przykładem są nowoczesne modele standardowych kotłów (m.in. kotły c.o. na ekogroszek). Ponadto nasza oferta uzupełniona jest o dodatkowe akcesoria do tego rodzaju urządzeń. W szczególności polecamy nowoczesne sterowniki, dmuchawy i podajniki znacznie ułatwiające eksploatację różnego rodzaju pieców i kotłów grzewczych.

www.norsteel.pl
części do nitownic - http://www.norsteel.pl

Witamy serdecznie. Nasza dynamicznie rozwijająca się firma handlowa pracuje na terenie całego kraju, mamy do zaoferowania Państwu części do nitownic. Zapewniamy części i narzędzia w konkurencyjnej cenie, ponadto jako dostawca zapewniamy również terminowość dostaw, a także wysoką jakość oferowanych produktów, co pozwala sprostać wymaganiom najbardziej wymagających klientów. Prowadzimy sprzedaż części do nitownic oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oferowanych przez nas narzędzi. Podejmiemy każde wyzwanie, jakie postawi nam klient i sprostamy jego potrzebom. Gwarantujemy również szeroko pojęte doradztwo. Zapraszamy

Więcej z tej kategorii: 0 | 1 | 2 | 3 | 4