brak zdjęcia
Wspaniała uroczystość i niezapomniane emocje w hotelu styl 70!

Hotel styl 70 zajmuje się organizacją uroczystości ślubnych już od wielu lat i ciągle zdobywa nowe doświadczenia w tej dziedzinie. Niewątpliwie, ich wysiłek jest doceniony, ponieważ styl 70 ma już setki zadowolonych klientów, którzy z czystym sumieniem polecają hotel swoim znajomym. Ponadto, warto zaznaczyć fakt, że wesele (Śląsk jako miejsce organizacji) to bardzo przystępna weselna oferta cenowa co, dodatkowo sprawia, że sale te są niezwykle oblegane przez nowożeńców. Serdecznie zapraszamy do współpracy z tym hotelem. Pracownicy są niezwykle otwarci na wszelkie sugestie czy prośby klientów. To klient ma decydujący głos, a nie obsługa. Warto więc tu organizować wesele. Śląska gościnność to gwarancja dobrej zabawy!

brak zdjęcia
Odpocznij w gościnnej atmosferze Bocianówki

Jeśli wybierasz się w Beskidy i chcesz uniknąć nocowania w bezdusznych molochach hotelowych, potrzebne ci kameralne noclegi. Ustroń i działający tu przyjazny dla gości pensjonat Bocianówka (www.bocianowka.pl) na pewno cię nie rozczarują. Przytulnie, a jednocześnie elegancko zaaranżowane apartamenty pozwolą odpocząć gościom, którzy potrzebują więcej przestrzeni, gdy np. przyjeżdżają z dziećmi. Wygodne noclegi, Ustroń ze swoimi pięknymi, beskidzkimi szlakami turystycznymi i naprawdę udany urlop? Jeśli właśnie o takim wakacyjnym scenariuszu myślisz, nie zapomnij zarezerwować noclegów w Bocianówce.

http://4pokoje.com.pl/pokoje
Komfortowe apartamenty w Kazimierzu Dolnym

Wybierasz się na urlop do Kazimierza Dolnego nad Wisłą? A może jesteś tu przejazdem i pragniesz odpocząć w komfortowej bazie noclegowej? Nic prostszego! Wybierz pensjonat 4POKOJE i ciesz się połączeniem wygody, praktyczności, klasy i szyku! Wszystko to, czego potrzebujesz do odpoczynku, dadzą Ci nasze apartamenty! Kazimierz Dolny nad Wisłą zachwyci Cię pięknymi krajobrazami i licznymi zabytkami. Każdy pokój ma swój niepowtarzalny charakter, tak więc każdy znajdzie tu coś dla siebie. Na terenie naszego pensjonatu znajduje się ogród z basenem. Wybierz nasze apartamenty! Kazimierz Dolny nad Wisłą zaprasza wszystkich podróżnych!

brak zdjęcia
Imprezy integacyjne nieopodal stolicy

Zgrana grupa pracowników to dla szefostwa prawdziwy skarb. Dlatego też imprezy integracyjne są doskonałym sposobem, aby podczas spotkania ludzi, którzy na ogół znają się wyłącznie z gruntu zawodowego, można było poznać się lepiej. Wszystko to sprawia, że imprezy integracyjne, na które zaprasza działające nieopodal stolicy Centrum Konferencyjno-Rekreacyjne PROMENADA, to szansa na rozwój firmy. Dobra zabawa połączona z wieloma atrakcjami, takimi jak gry u zawody sportowe, dobre jedzenie i urok Zalewu Zegrzyńskiego, to coś specjalnie przygotowanego z myślą o firmach z Warszawy i okolic. Dogodny dojazd top kolejny z wielu atutów.

Więcej z tej kategorii: 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8