http://www.mojebambino.pl/przedszkole/katalog
Zamów u nas wyjątkowe szatnie do przedszkola!

MOJE BAMBINO to wyjątkowa firma, która wykonuje i dostarcza szatnie do przedszkola. Do każdego kontrahenta podchodzi się tu w sposób indywidualny. To sprawia, że zawsze montowana w danym miejscu jest szatnia do przedszkola kolorowa, doskonale się prezentująca z takiej przestrzeni. Te szatnie do przedszkola cenione są również za ogromną funkcjonalność. Gwarantują dzieciom, które z nich korzystają zawsze najwyższe bezpieczeństwo. To ogromne udogodnienie. Zapraszamy już teraz do wejścia na stronę internetową MOJE BAMBINO, w celu zapoznania się z dokładną gamą towarową tego podmiotu. Gwarantujemy, że będą Państwo zadowoleni ze swoich zakupów.

brak zdjęcia
Zwalczysz nami alkoholizm już dzisiaj skutecznie, sprawdź sam!

Skuteczne pokonywanie nałogów to profesja ośrodka terapeutycznego DO SIEBIE. Pracują tu uznawani specjaliści, którzy dysponują dużym doświadczeniem. Wyróżnia ich to, co najlepsze. Przede wszystkim na spotkaniach z uzależnionym tworzą miłą atmosferę. Alkoholik nie czuje się zestresowany ani skrępowany. Z łatwością angażuje się w terapię, opowiada o swoich problemach. Zachęcamy już teraz do zdecydowanie się na współpracę z tą placówką. To gwarancja, że uda się pokonać alkoholizm. Leczenie to, jak pokazują statystyki, przyniosło już pomoc wielu ludziom. Nie zwlekaj więc dłużej, aż cię zniszczy alkoholizm. Leczenie nasze to dla Ciebie szansa na lepsze życie.

brak zdjęcia
Brandpat - partner w każdym biznesie

Firma Brandpat to kancelaria zrzeszająca rzeczników patentowych. Profesjonalni pracownicy zajmują się pomocą przy ochronie własności intelektualnej. Rzecznicy patentowi zgłaszają, rejestrują oraz pomagają przy wszystkich czynnościach prowadzących do ochrony znaków towarowych czy logo firma. Wśród oferowanych przez kancelarię usług jest badanie bazy logo firmowych, przygotowanie odpowiednich wniosków do urzędów, doradztwo, sporządzanie opinii i pomoc przedsiębiorstwom, które potrzebują ochrony na skalę światową. Kancelaria Brandpat to wyjątkowo doświadczona kadra rzeczników, którzy sprawią, że każda firma i logo firma będą bezpieczne i wyjątkowe.

brak zdjęcia
Działamy na potrzeby maluchów - dołącz do nas!

MOJE BAMBINO to przedsiębiorstwo kontynuujące ponad wiekową tradycję firmy St. Majewski. Polecamy realizowany przez nas systemowy projekt 9.1.1 Zmniejszanie nierówności w stopniu upowszechnienia edukacji przedszkolnej, który stworzony został na potrzeby licznego grona dzieci dotkniętych tym problemem. Działamy dla dzieci, wszystko tworzymy na ich miarę! Ponadto organizujemy szkolenia i kursy dla nauczycieli i opiekunów. Dla nauczycieli przygotowujemy na bieżąco uaktualniane materiały edukacyjne. Projekt 9.1.1 Zmniejszanie nierówności w stopniu upowszechnienia edukacji przedszkolnej - dołącz do nas!

brak zdjęcia
www.seka.pl - nowe szkolenia e-learning

Szkolenia e-learning wiodą prym na rynku szkoleniowym. Łatwy dostęp do szkoleń np. zamieszkiwanie w innej miejscowości, dobry kontakt z prowadzącym szkolenie i wygoda to atuty szkolenia e-learning. Firma SEKA istniejąca od 1988 roku oferuje szeroką gamę szkoleń pracowniczych i nie tylko. SEKA ma oddziały w całej Polsce, a jakość prowadzonych szkoleń m.in. szkolenia e-learning jest wysoka. Doświadczeni i wysoce wykwalifikowani pracownicy prowadzą szkolenia wg oczekiwań i potrzeb klientów. Szkolenia e-learning to nowoczesny sposób odbywania się szkoleń. Zdobyte umiejętności mają zastosowanie w pracy.

Więcej z tej kategorii: 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5