brak zdjęcia
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego w firmie SILESIA BHP

Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego to zagadnienie, z którym powinno być zapoznane każde przedsiębiorstwo. Pomoże w tym firma SILESIA BHP, która specjalizuje się w kompleksowej obsłudze z zakresu BHP, bezpieczeństwa przeciwpożarowego oraz ochrony środowiska. SILESIA z chęcią przygotuje dla każdego zakładu plany ewakuacji oraz oznakowania obiektów wchodzących w skład dokumentu, jakim jest instrukcja bezpieczeństwa pożarowego. Każdy dokument przygotowywany jest zgodnie z aktualnie obowiązującymi normami prawnymi. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, odwiedź stronę internetową firmy i znajdź potrzebne informacje.

brak zdjęcia
Liceum Ogólnokształcące dla dorołsych

Jeżeli poszukujesz dobrego LO dla dorosłych (Gdańsk), zapoznaj się z ofertą Ogólnopolskiego Ośrodka Rozwoju Zawodowego PROGRES. Ośrodek cieszy się przychylnymi opiniami i niegasnącą popularnością. W szkołach panuje rodzinna atmosfera, a pracownicy zawsze służą radą i pomocą. PROGRES prowadzi szkoły i studia policealne, kwalifikacyjne kursy zawodowe oraz LO dla dorosłych (Gdańsk, Warszawa, Katowice, Poznań, Olsztyn, Rzeszów). PROGRES zapewnia kształcenie najwyższej jakości. Proponuje klientom atrakcyjne ceny z możliwościami rabatów i ulg. Szkoły PROGRES są nowoczesne, przestronne i w pełni wyposażone do najlepszego kształcenia.

brak zdjęcia
Niepubliczne Przedszkole Językowe dla Twojego malucha!

Chcesz, aby Twój maluch jak najlepiej zaczął swoją szkolną przygodę? Zapisz go do Niepublicznego Przedszkola WAWER! To u nas dzieci nabiorą nowych umiejętności, zapoznają się z innymi rówieśnikami i spędzą miło wolny czas. Posiłki dla maluchów przygotowujemy sami, z naturalnych i zdrowych składników. Wybierz naszej przedszkole! WAWER to jedno z najbardziej prestiżowych przedszkoli w Twoim mieście! To właśnie u nas dziecko może rozpocząć naukę języka angielskiego, niemieckiego i francuskiego. Przedszkole WAWER to najlepszy start dla Twojego dziecka! Przyjdź do nas już dziś i zapisz swoją pociechę!

http://insgraf.pl/342-szatnie-i-korytarz
Nasze szafki szatniowe to ozdoba w Twojej szkole!

Szafki szatniowe są dzisiaj dobrem, które oferuje wielu producentów. Na najwyższym poziomie jakości dostarcza je firma insGraf, znana jako prawdziwy przyjaciel wszystkich szkół. W swoim asortymencie ma nie tylko szafki szatniowe. Dostarcza również meble szkolne, wyposażenie sal gimnastycznych, ale i kąciki zabaw do przedszkoli. Wszystkie jego produkty są certyfikowane. Gwarantują więc komfortowe, jak i bezpieczne ich użytkowanie. Tutejszy dział handlowy do każdego zaś kontrahenta podchodzi bardzo indywidualnie. Można więc tu liczyć na profesjonalne porady i dobór optymalnych rozwiązań do danych warunków.

brak zdjęcia
Ośrodek Pomocy Psychologicznej i Psychoterapii - Poznań.

Ośrodek Pomocy Psychologicznej i Psychoterapii to zespół specjalistów takich jak: psycholodzy, pedagodzy, psychoterapeuci, seksuolodzy. Pracujemy z pasją i dużym zaangażowaniem tak, aby każdy z naszych pacjentów czuł się w sposób indywidualny. Do każdego podchodzimy w taki sposób, aby czuł się bezpiecznie i komfortowo. Dbamy o dobrą atmosferę. Poznań psycholog - prowadzimy konsultacje psychologiczne, diagnozę psychologiczną, a także psychoterapie grupowe i indywidualne. Poznań psycholog to fachowcy pod każdym względem, dla których dobro naszych pacjentów jest najważniejsze. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

Więcej z tej kategorii: 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6