brak zdjęcia
Profesjonalny kurs języka hiszpańskiego

Prawie jedna trzecia ludności świata mówi w języku hiszpańskiego, stąd jego znajomość, może okazać się wielce przydatną znajomością w trakcie dalekich podróży czy na potrzeby naszej kariery zawodowej. Znajomość języków niesamowicie rozwija naszą osobowość i wpływa pozytywnie na wszystkie aspekty naszego życia, dlatego warto zainwestować w język hiszpański. Gdańsk - w tym mieście znajdziemy mnóstwo centrów językowych proponujących naukę właśnie tego języka w ramach organizowanych kursów. Jedną z takich szkół, jest szkoła English Unlimited. Prowadzone zajęcia w całości wypełnia język hiszpański. Gdańsk oraz reszta Trójmiasta to z tego regionu pochodzą kursanci decydujący się na naukę w tej prestiżowej szkole. Omawiana szkoła prowadzi zajęcia z języka hiszpańskiego przygotowujące do zdania określonych egzaminów, na przykład matury czy certyfikatów językowych, które są najlepszym dowodem na posiadaną wiedzę.

brak zdjęcia
Luksusowe sale szkoleniowe pod Łodzią

Hotel KolumnaPark to idealne miejsce do organizowania spotkań biznesowych, integracyjnych czy imprez okolicznościowych. Zlokalizowany w pobliżu Łodzi, jednocześnie z dala od ulicznego zgiełku. Hotel wyposażony w pięć sal szkoleniowych. Wszystkie sale szkoleniowe spełniają standardy jakości. Wyposażone w profesjonalny sprzęt elektroniczny, doskonałe oświetlenie, przesuwalne ściany. Dodatkowo wszystkie sale szkoleniowe posiadają osobne wyjście na otaczający ogród. Hotel zajmuje się także przygotowywaniem imprez okolicznościowych. Profesjonalna obsługa hotelu indywidualnie podchodzi do potrzeb każdego klienta. Podczas całego procesu przygotowań, swoją pomoc oferuje manager do spraw gastronomii. Indywidualne podejście nadaje każdemu wydarzeniu niepowtarzalny charakter. Goście skorzystać mogą z bogatego menu hotelowej restauracji. W jej ofercie kreatywna kuchnia, menu zmieniające się wraz z porami roku, profesjonalna obsługa. Ekskluzywna sala restauracyjna z niepowtarzalnym widokiem za oknem.

brak zdjęcia
Niezawodne i rzetelne biuro tłumaczeń

W przypadku tłumaczeń specjalistycznych i technicznych od tłumaczy wymaga się przede wszystkim kierunkowego wykształcenia, które sprawia, że użyte słownictwo będzie adekwatne do treści. Profesjonalne i rzetelne tłumaczenia specjalistyczne angielski wykonują translatorzy z wieloletnim doświadczeniem z biura 123Tłumacz. Realizowane przez nich zlecenia zawsze wykonywane są na czas, a nad ich terminowym wykonaniem czuwa zespół najlepszych tłumaczy i koordynatorów. We wszystkie tłumaczenia specjalistyczne angielski przeprowadzane przez to biuro wkładana jest cała dostępna wiedza i doświadczenie, by maksymalnie spełnić oczekiwania klientów. Biuro 123Tłumacz realizuje zlecenia od klientów biznesowych i indywidualnych, a każdego z nich traktuje na równi bez względu na wielkość tłumaczenia. Posiadany tekst dokumentu w obcym języku możemy zlecić do przetłumaczenia za pośrednictwem sieci internetowej.

brak zdjęcia
Profesjonalne tłumaczenia języka niemieckiego

Często spotkać można się z dokumentami w obcym języku, nie zawsze go znamy, szukamy więc kogoś, kto zrobi dla nas tłumaczenia. Niemiecki to język popularny, jednak wielu ludzi go nie zna na tyle, by wykonywać profesjonalne tłumaczenia. Niemiecki perfekcyjnie opanowali tłumacze biura 123Tłumacz, wykonują tłumaczenia z języka niemieckiego i na niemiecki. Fachowcy w różnych dziedzinach, doskonale znający język niemiecki to gwarancja rzetelnych tłumaczeń różnego rodzaju dokumentów, instrukcji sprzętu elektronicznego i dokumentów technicznych. 123Tłumacz to również tłumaczenia ustne, przydatne np. u adwokata.

brak zdjęcia
Ośrodek szkoleniowy w Wielkopolsce

Poznań to miasto, na którego terenie bardzo często odbywają się wszelkie konferencje, spotkania biznesowe, szkolenia czy też warsztaty, a więc samo przez siebie rozumie się, że nie brakuje tutaj środków, gdzie takie przedsięwzięcia mogą być organizowane. Jeżeli szukasz takiego punktu, na pewno zainteresuje cię nasz ośrodek szkoleniowy. Wielkopolska jak już wspomnieliśmy, w takie punkty jest bogata, ale jeżeli chodzi o ich wyposażenie, to najlepsze warunki znajdziecie Państwo właśnie u nas. Nasz ośrodek szkoleniowy (Wielkopolska) jest wyposażony tak, że każdy z was zorganizuje w nim dowolną konferencję czy też szkolenia. Jesteśmy pewni, że nie będziecie mieli z tym żądnego problemu. Zapraszamy w związku z tym do kontaktu z naszym przedstawicielem w celu ustalenia terminu takiego przedsięwzięcia i omówienia szczegółów.

Więcej z tej kategorii: 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5