księgowość gdańsk
www.promar-bep.pl

Firma nosząca nazwę Pro Mar zajmuje się świadczeniem usług, które wchodzą w skład branży, jaką jest księgowość. Gdańsk jest dużym miastem, w którym znajduje się wiele firm zainteresowanych outsourcingiem księgowym, a także audytami zewnętrznymi. Prezentowane biuro rachunkowe zatrudnia wyłącznie wykwalifikowanych specjalistów, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie branżowe. Dzięki temu klienci mogą mieć pewność, że zostaną obsłużeni w najlepszy możliwy sposób. Jak widać oferowana jest bardzo profesjonalna księgowość. Gdańsk to jeden z najważniejszych obszarów działalności opisywanego biura.

kantor-bielsko.com
kantor bielsko - http://kantor-bielsko.com/

Karat to nazwa firmy oferującej skup złota. Oprócz tego jest to doświadczony i profesjonalny kantor. Bielsko Biała to miasto, w którym wiele osób i firm korzysta z oferty opisywanego przedsiębiorstwa. W ofercie dostępny jest bardzo obszerny koszyk walut, a oprócz tego prowadzony jest skup złota i cennych przedmiotów w zamian za bardzo atrakcyjne stawki. Ciekawe kursy walut oraz możliwość negocjacji kursu w przypadku wymiany hurtowej - są to duże atuty, jakie posiada prezentowany kantor. Bielsko Biała to miasto, w którym znajduje się opisywana firma, ale jej oferta kierowana jest również do mieszkańców okolicznych miejscowości.

brak zdjęcia
Przelewy ekspresowe coraz bardziej popularne

Zwykłe przelewy międzybankowe nie zawsze spełniają oczekiwania klientów. Standardowy pieniądz do innego banku wpływają na konto zazwyczaj następnego dnia po nadaniu przelewu. Bywają jednak sytuacje, kiedy pieniądze musimy dostarczyć tego samego dnia, a często nawet w ciągu kilku godzin. Zapomniany rachunek, zaległa faktura, rata kredytu. Przelew ekspresowy w takich przypadkach ratuje przed dodatkowymi kosztami w formie wezwania do zapłaty czy upomnienia. Z pomocą w takich sytuacjach przychodzi usługa Express ELIXIR i przelew expresowy. Jest to system, dzięki któremu w ciągu kilku minut, lub nawet kilkunastu sekund można przelać pieniądze z konta na konto w innym banku. To tzw. przelew bezpośredni. Usługa ta jest dostępna przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu. Jak to działa? Otóż operatorem systemu Express ELIXIR jest Krajowa Izba Rozliczeniowa S.A, która zajmuje się przetwarzaniem prawie wszystkich przelewów międzybankowych w Polsce. Przesyłane pieniądze pozostają w systemie bankowym, zaś środki przeznaczone do rozliczania płatności w ekspresowym systemie zdeponowane są w Narodowym Banku Polskim. Cała operacja odbywa się bez pośredników – bezpośrednio z konta na konto. Każdy może skorzystać z takiej błyskawicznej usługi. Pod warunkiem, że jego bank, przelew expresowy oferuje.

brak zdjęcia
Doradztwo najwyższej rangi dla wyjątkowych klientów

Nasza kancelaria czuje klienta. Rozumie jego potrzeby, potrafi się na nim skupić i osiągnąć najlepsza współpracę. Wiemy, że obsługa korporacyjna to nie tylko wykonywanie poleceń, ale i doradzanie, proponowanie, obmyślanie nowych strategii. Każdy z naszych klientów może liczyć na sensowne doradztwo w każdej poruszanej sferze biznesu oraz na kompleksowe opracowywanie projektów i umów, wnoszących korzyści dla firmy. Cenimy ciężką pracę klientów, dlatego nasza obsługa korporacyjna z całych sił dąży do jeszcze lepszych efektów i korzystniejszych wyników funkcjonowania przedsiębiorstwa. Możesz bezpiecznie powierzyć doradztwo prawne naszym ludziom.

brak zdjęcia
Za zgubiony bagaż wysokie odszkodowanie!

Za zgubiony bagaż podróżujący może domagać się wysokiego odszkodowania i naprawianie wyrządzonej z tego tytułu mu szkody. Firma OD - LOT zajmuje się jego uzyskaniem. Zawsze solidnie reprezentuje swoich klientów, należycie dbając o ich interesy. Za zgubiony bagaż więc już wielu klientów, otrzymało rekompensaty. Cała zaś procedura nie jest wymagająca, gdyż pracownicy firmy OD - LOT działają fachowo i sprawnie. Ich zatrudnienie to gwarancja komfortu dla poszkodowanego. Za swoje zaś usługi podmiot ten nie naliczy wysokich prowizji jak konkurencyjne jednostki. Jest to więc honorarium zawsze na umiarkowanym poziomie, miarodajne do skuteczności działania.

Więcej z tej kategorii: 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10