brak zdjęcia
Maszty i flagi w ofercie firmy Reklama 3000

Bardzo wiele firm stosuje w swojej promocji bardzo użyteczne i zarazem widowiskowe, a jednocześnie niedrogie elementy, jakimi są flagi firmowe. Aby jednak flagi mogliby mnie podrywać przed siedzibą firmy potrzebne są maszty. Flagi wymagają bowiem umieszczenia na masztach. Przed urzędami najczęściej wykonuje się pojedynczy lub podwójny maszt (na flagę państwową oraz ewentualnie unijną). W przypadku siedzib firmowych bardzo często buduje się cały rząd masztów, na które wciąga się odpowiednie dla firm proporce flagowe. Flagi firmowe Wykonywane są w pionowej orientacji po to, aby nie zaczepiały o flagi zajmujące sąsiednie maszty. Flagi firmowe lub państwowe wykonuje znana z produkcji wysokiej jakości tworzonych materiałów promocyjnych firma Reklama 3000.

brak zdjęcia
Prasa hydrauliczna w ofercie firmy Median Polska

W niektórych miejscach mamy do czynienia z dokumentami papierowymi pomiętymi lub wykrzywionymi na przykład na skutek ich przechowywania w postaci zwiniętej, zakrzywionej i tym podobnej. Takie papiery mogą wymagać prostowania. Idealnym narzędziem przystosowanym do wykonywania tego rodzaju pracy jest specjalna prasa hydrauliczna stołowa obsługująca karty o o rozmiarze A3 lub podwójnym rozmiarze A4. Prasa hydrauliczna tego rodzaju prostuje papier przy wykorzystaniu nie tylko nacisku, ale także temperatury. W wielu firmach realizujących zlecenia drukarskie tego rodzaju prasa hydrauliczna na pewno okaże się przydatna. Może ona służyć do prostowania i zarazem niekiedy także bardzo potrzebnego wysuszania papieru. Urządzenie to jest dostępne w ofercie firmy Median Polska.

brak zdjęcia
Naczynia i produkty ceramiczne z Bolesławca.

Ceramika bolesławiecka zyskała już uznanie wśród klientów w całej Europie. Niepowtarzalny design, wypracowane przez lata najlepsze metody produkcji i wysiłek włożony do wykonania każdego, najdrobniejszego produktu - to decyduje o fenomenie i rozpoznawalności marki. Sklep ceramiki Bolesławiec oferuje bogatą gamę produktów użytkowych i ozdobnych: cukierniczki ceramiczne, wazy, zastawy, dzbany, kubki zdobią już kredensy wielu domów. Indywidualne podejście do każdego projektu sprawia, że wytwory naszej pracy są niepowtarzalne i unikatowe. Ceramika od lat nie wychodzi z mody, zatem nasze wyroby często są wybierane jako gustowne prezenty dla drogich osób. Dokładamy wszelkich starań, by poza stroną estetyczną, zapewnić bezpieczeństwo w użytkowaniu naszych produktów - pracujemy na bazie naturalnych produktów, całkowicie bezpiecznych przy kontakcie z żywnością. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której znajdują się zarówno małe naczynia użytkowe: kubeczki, cukierniczki ceramiczne, filiżanki, jak i sporych rozmiarów czajniki i patery, czy ozdobne lampki i dzwonki.

brak zdjęcia
Trodat - pieczątki i stemple na zamówienie

Pieczątki, stemple czy datowniki to rekwizyty niezbędne przy prowadzeniu każdego przedsiębiorstwa. Wpływają na prestiż firmy oraz na rzetelność i wiarygodność poszczególnych dokumentów. Z tych właśnie względów warto zainwestować w odpowiedniej jakości pieczątki. Stemple, datowniki czy numeratory to produkty, które zamówić można za pośrednictwem firmy Trodat. Jest to znane i cenione przedsiębiorstwo, świadczące swoje usługi także online. Trodat oferuje swoim klientom funkcjonalne, ekologiczne oraz wygodne w użyciu pieczątki w wielu różnych wariantach – pieczątki firmowe, bankowe, kieszonkowe, podpisowe, ex libris, z datą, z okrągłym odbiciem oraz z logo i hasłem reklamowym. Wszystkie proponowane produkty cechuje staranne wykonanie oraz najwyższa jakość.

brak zdjęcia
Sklep mięsny sprzedający drogą internetową

Vipdelikatesy to sklep mięsny online, który ma do zaoferowania produkty o najwyższej jakości, skierowane do bardzo wymagających klientów, jak też takich, którzy muszą odżywiać się zgodnie z ustaloną przez lekarzy dietą. W ofercie znaleźć można produkty spożywcze wszystkich kategorii, w tym dotyczące kuchni azjatyckiej, molekularnej czy wegetariańskiej. Sklep mięsny online ma też w sprzedaży mięsa pochodzące z całego świata, w tym świeżą wieprzowinę, wołowinę, drób dziczyznę czy jagnięcinę. Dostępna jest też dobrej jakości cielęcina pochodząca z dobrej klasy krów, podobnie jak króliki, sprowadzane z ekologicznych hodowli. Klienci mogą wybierać nie tylko w rodzajach mięsa, ale też w konkretnych częściach zwierząt, zamawiają karkówkę, kotlety, polędwicę, szynkę udziec oraz schab. Dla miłośników wołowiny sprzedawane są antrykoty, argentyńska wołowina, biodrówka czy rostbef. Wszystkie produkty są pakowane próżniowo i dostarczane do klientów najszybciej jak to możliwe. Sklep gwarantuje ich prawidłowe przechowywanie.

Więcej z tej kategorii: 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11