aktualizacja kart charakterystyki
Wykonanie aktualizacji kart charakteryzujących towary niebezpieczne

Liczne zakłady produkcyjne wykorzystują w procesach technologicznych substancje zaklasyfikowane, jako niebezpieczne. Sposoby przewożenia oraz magazynowania tego rodzaju materiałów są dość ściśle regulowane przez przepisy prawa. Wytwórcy substancji takich mają obowiązek posiadania oraz udostępniania kart charakterystyki opisujących wszelkie możliwe zagrożenia, jakie mogą powodować takie substancje. W przypadku zmian w składzie substancji konieczna jest aktualizacja kart charakterystyki. Pracownicy firmy Feed REACH Consulting to zespół specjalistów doskonale znających wszelkie procedury związane z substancjami mogącymi stanowić zagrożenie. Aktualizacja kart charakterystyki może być prowadzona na podstawie dokumentacji dostarczonej przez producenta. Firma posiada również specjalistyczne laboratorium. Pozwala to prowadzić szczegółowe analizy i na podstawie ich wyników klasyfikować oraz opisywać nowo tworzone niebezpieczne związki chemiczne.

brak zdjęcia
Strój ma znaczenie także w budynkach zamkniętych

Wykonując tynki maszynowe wewnętrzne czy to w kraju czy za granicą, pracownicy potrzebują odpowiedniego stroju. Może się wydawać, że prace w środku budynku nie wymagają dużej zmiany w okresie letnim i zimowym, jeśli chodzi o ubranie. Nic bardziej mylnego. W styczniu czy lutym nieocieplone budynki są w środku bardzo zimne i wręcz konieczna jest odzież robocza zimowa. To prawda, że nie da się tynkować zmarzniętych ścian i prawda też, że tynkarze używają elektrycznych nagrzewnic. Nie zapewniają one jednak na tyle ciepła, aby pracownicy czuli się komfortowo. Ponadto nagrzewnice podnoszą temperaturę jednego pomieszczenia, a ludzie przemieszczają się z narzędziami po całym budynku. Odzież robocza zimowa w zawodzie tynkarza to nie tylko ciepło ale i wygoda. Duże kieszenie pozwalają na włożenie drobnych przedmiotów, a biały kolor wygląda profesjonalnie w tym fachu. Dobre zimowe ubrania doceniają nie tylko tynkarze, ale także elektrycy czy hydraulicy.

filtry klimatyzacyjne
http://itceco.pl/oferta/filtry-do-klimatyzacji-wentylacji/

Interesują Cię filtry klimatyzacyjne? A może inne filtry, które sprawią, iż Twoje urządzenie na nowo zacznie działać jak powinno? Jeżeli tak, powinieneś przeanalizować tę ofertę. Firma ITC Eco specjalizuje się w sprzedaży różnego rodzaju filtrów, które ograniczą ilość toksyn, pyłów, a także dwutlenku węgla doprowadzanego do atmosfery. Ponadto firma oferuje nie tylko sprzedaż produktów, ale też fachowe doradztwo oraz kompleksową obsługę przedsiębiorstw, które muszą spełniać rygorystyczne normy ekologiczne. A zatem, jeżeli interesują Cię filtry klimatyzacyjne, czy też inne skorzystanie z tej oferty to najlepsza decyzja.

brak zdjęcia
Frezarki CNC oraz różne rodzaje drukarek

Nasze przedsiębiorstwo jest jednym z największych dostawców różnego rodzaju urządzeń poligraficznych i drukarskich. Oferujemy takie produkty jak m.in. drukarka solwentowa, laminator rolowy, frezarka CNC z drukarki i wiele innych specjalistycznych urządzeń, które mają szerokie zastosowanie w przemyśle czy branży reklamowej. Nasze urządzenia są m.in. wykorzystywane do produkcji materiałów reklamowych (np. banerów) czy też do wykonywania profesjonalnych opakowań na różnego rodzaju produkty. Nasze specjalistyczne urządzenia takie jak drukarka wielkoformatowa czy frezarka CNC z drukarki są dostosowane do potrzeb klientów i dostarczane z dodatkowymi akcesoriami, podzespołami i materiałami eksploatacyjnymi. Posiadamy m.in. bardzo szeroki wybór części do profesjonalnych urządzeń poligraficznych oraz materiałów poligraficznych, takich jak atramenty, tonery, dampery, tusze i wiele innych. Wszystkie produkty objęte są solidnymi gwarancjami producenta.

brak zdjęcia
Najlepsze akcesoria obuwnicze i nie tylko

Wiosna na dobre rozgościła się nam za oknami. Kozaki i botki idą w kąt, czas na wymianę obuwia. Szpilki, balerinki, tenisówki będą rządziły przez kilka najbliższych miesięcy. Najlepszej jakości obuwie znajdziesz w sklepie Gloriuss. Są to różnego rodzaju buty - solidne, funkcjonalne, a przy tym bardzo wygodne. Charakteryzuje je trwałość. To obuwie modne, odpowiadające na potrzeby klientów i nowoczesne. Każdy, bez względu na swój ulubiony styl, znajdzie coś dla siebie. W ofercie sklepu znajdują się nie tylko buty, ale też różne dodatki - portfele, kopertówki, torebki dla mam, paski czy biżuteria. Wszystkie te produkty są oczywiście dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach. Sprawdź sama na stronie internetowej sklepu i zamów online. Szybko, wygodnie i bez konieczności wychodzenia z domu zakupisz najlepsze buty i fajne dodatki. Bądź modna na wiosnę i lato bez stania w kolejkach do przymierzalni i kasy. W Gloriuss znajdziesz trendy buty, modne torebki dla mam i eleganckie portfele oraz wiele, wiele innych akcesoriów.

Więcej z tej kategorii: 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12