brak zdjęcia
Pomysł na działanie firmy

Nasze przedsiębiorstwo świadczy obsługę klientów biznesowych, zainteresowanych przeniesieniem części działalności na zewnętrznego wykonawcę. Chodzi przede wszystkim o rejestrację przedsiębiorstwa (wirtualna siedziba spółki), realizowanie obsługi administracyjnej na rzecz klienta oraz wykonywanie niektórych działań marketingowych. Oferujemy bardzo elastyczne i dopasowane do potrzeb klienta warunki - w tym m.in. udostępniamy adres siedziby firmy, numer telefonu i faksu oraz gwarantujemy obsługę korespondencji. Tego rodzaju wirtualna siedziba spółki pozwala znacznie ograniczyć bieżące koszty działalności związane z administracyjnymi aspektami funkcjonowania przedsiębiorstwa. Oferujemy bardzo konkurencyjne ceny naszych usług w zakresie obsługi firm.

https://tekstyliowo.pl/25-reczniki
Nowe tekstylia hotelowe

Nasza firma wprowadza na rynek wysokiej jakości tekstylia, które są przede wszystkim przydatne różnego rodzaju obiektom hotelowym, gastronomicznym czy rekreacyjnym. W naszej ofercie można znaleźć zarówno standardowe produkty (takie jak ręczniki kąpielowe, szlafroki, komplety pościeli, obrusy itp.). Wszystkie oferowane przez naszą hurtownię produkty tekstylne są bardzo wysokiej jakości i przystosowane do intensywnej eksploatacji. W naszej ofercie można znaleźć także specjalne materiały, dostosowywane pod kątem wyglądu do potrzeb indywidualnych klientów biznesowych. Przykładem są np. prześcieradła, szlafroki czy ręczniki kąpielowe z haftami czy nadrukami o określonych treściach (np. z logo hotelu czy innego obiektu). Oferujemy produkty na bardzo atrakcyjnych warunkach cenowych - szczególnie dla klientów hurtowych zamawiających duże ilości produktów. Regularnie wprowadzamy do sprzedaży nowe produkty, na które pojawia się zapotrzebowanie. Często organizujemy ciekawe promocje na niektóre produkty.

https://chaton.pl/18-pierscionki-srebrne
Szeroki wybór dobrych pierścionków

Nasza firma wprowadza na rynek różnego rodzaju produkty jubilerskie - w tym różnego rodzaju obrączki i pierścionki srebrne i złote, wisiorki i naszyjniki, kolczyki i inne popularne wśród kobiet akcesoria. Regularnie wprowadzamy na rynek nowe kolekcje markowej biżuterii - głównie bazującej na najlepszej jakości srebrze, złocie, a także innych kamieniach szlachetnych (w szczególności diamentach). Oferujemy także biżuterie z grawerem o dowolnej treści - szczególną popularnością w tym zakresie cieszą się bardzo atrakcyjne obrączki ślubne. W tej kategorii oferujemy kilka wariantów, w tym obrączki ze złota białego czy różowego. Podobnie szeroki wybór dotyczy innych produktów - takich jak pierścionki srebrne, które są dostępne z dodatkowymi elementami takimi jak diamenty czy kryształy Swarovskiego. Wszystkie nasze produkty jubilerskie są oferowane za pośrednictwem sklepu internetowego na bardzo atrakcyjnych warunkach cenowych. Często organizujemy ciekawe wyprzedaże i promocje niektórych akcesoriów.

opakowania kartonowe z nadrukiem
Opakowania kartonowe.

Opakowania kartonowe z nadrukiem znajdują zastosowanie w wielu kręgach działalności. Dodatkowo wybrany przez klienta nadruk - czy to nazwa firmy, czy produktu, a może logo lub inne dane, z mailem, numerem telefonu - wszystko to sprawia, że produkt użytkowy staje się zarazem skutecznym nośnikiem reklamowym. Opakowania kartonowe z nadrukiem nadają się do zapakowania prawie każdego artykułu na wynos - przekąsek, ulotek, drobnych produktów luzem. Już sam proces transportu rzeczy w takim opakowaniu przyczynia się do promocji firmy, której dotyczy zawarty na nim nadruk. Taka delikatna, nie narzucająca reklama jest zazwyczaj dobrze przyjmowana przez podświadomość odbiorców, o czym świadczą liczne badania psychologiczne przeprowadzone dla marketingu.

http://www.eltel-elwag.pl/kody-kreskowe/
Programy do automatycznej identyfikacji dla punktów handlowych

W prowadzonej działalności handlowej, niezwykle ważną rolę odgrywają, systemy Auto ID, jakie wykorzystywane są w pracach inwentaryzacyjnych, związanych z kontrolą dostępu czy rejestracją czasu pracy. Sprzedażą, dostawami i instalacją wymienionych oprogramowań dla sklepów i innych punktów handlowych, zajmuje się z powodzeniem od lat firma Eltel Elwag, proponująca ponadto zaawansowane technicznie urządzenia fiskalne, jak kasy i drukarki. Systemy Auto ID dostarczane są też firmom usługowym i produkcyjnym, z całego regionu. Samo przedstawiane oprogramowanie nie jest wystarczające, konieczne jest ponadto skompletowanie wyposażenia, takiego jak drukarki i czytniki kodów kreskowych, pozwalające na oznaczenia produktów oraz ich późniejsze odczytywanie. Automatyczna identyfikacja szeroko rozumianych wyrobów, obecna jest praktycznie na każdym kroku, trudno wyobrazić sobie skuteczne prowadzenie firmy, bez takich udogodnień informatycznych.

Więcej z tej kategorii: 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11