dekoracja wnętrz
https://www.hoteltex.pl/

Dekoracja wnętrz to potrzeba czy tylko dziwny wymysł? Naszym zdaniem odpowiedni wystrój wpływa na nastrój i może zmienić wydźwięk pomieszczenia! Jak zatem sprawić, aby dodatki były odpowiednie dopasowane i dobrane w najlepszy możliwy sposób? Firma HotelTex pomoże Ci w wyborze i dobraniu najlepszych elementów do Twoich wnętrz! Dekoracja wnętrz może zmienić Twój dom na lepsze, a także sprawić, że stanie się on świeży i nowoczesny! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dekoracji, dodatków oraz wszelkich akcesoriów, które mogą dodać wiele uroku twoim wnętrzom. Jeśli potrzebujesz zmian i świeżości, wybór jest prosty - firma HotelTex otwiera przed Tobą nowe możliwości wyglądu Twojego pokoju czy różnych wnętrz w mieszkaniu! Dekoracja wnętrz to bardzo istotny moment w procesie tworzenia klimatu oraz nastroju. Dzięki naszym akcesoriom będziesz czuł się w swoim domu wyjątkowo, niczym we własnym azylu.

karty paliwowe orlen
https://www.flotex.pl/

Dzięki współpracy z koncernem paliwowym Orlen możemy zaoferować naszym klientom wyjątkowo atrakcyjne zniżki na paliwo pobierane na stacjach benzynowych, które należą do tego właściciela. Oferowane małym oraz średnim przedsiębiorstwom karty paliwowe są wspaniałym sposobem na oszczędność i zdecydowanie pomagają utrzymać budżet firmy pod kontrolą. Karty paliwowe Orlen są bardzo wygodne w użytkowaniu i gwarantują szereg dodatkowych funkcji, usprawniają na przykład korzystanie z płatnych parkingów. Nasze karty paliwowe Orlen pozwalają zwiększać ogólny rabat na paliwo z każdym następnym zatankowanym litrem.

współpraca ubezpieczenia
https://www.damo.pl/

Damo to agencja ubezpieczeniowa, która oferuje Państwu współpracę w oparciu o nowoczesne metody zarządzania, dzięki czemu mogą Państwo skorzystać z naszej oferty i z naszej marki, aby rozpocząć swoją własną działalność gospodarczą. W naszym działaniu liczy się przede wszystkim to, że oferowana przez nas współpraca ubezpieczenia oparta jest o sprawdzony i przetestowany w działaniu model biznesowy, jakim jest franczyza. Wspomniana współpraca ubezpieczenia umożliwia Państwu poprowadzenie własnej działalności gospodarczej bez konieczności posiadania wkładu własnego, co zdecydowanie jest ogromnie korzystne.

wirtualna siedziba spółki
Pomysł na działanie firmy

Nasze przedsiębiorstwo świadczy obsługę klientów biznesowych, zainteresowanych przeniesieniem części działalności na zewnętrznego wykonawcę. Chodzi przede wszystkim o rejestrację przedsiębiorstwa (wirtualna siedziba spółki), realizowanie obsługi administracyjnej na rzecz klienta oraz wykonywanie niektórych działań marketingowych. Oferujemy bardzo elastyczne i dopasowane do potrzeb klienta warunki - w tym m.in. udostępniamy adres siedziby firmy, numer telefonu i faksu oraz gwarantujemy obsługę korespondencji. Tego rodzaju wirtualna siedziba spółki pozwala znacznie ograniczyć bieżące koszty działalności związane z administracyjnymi aspektami funkcjonowania przedsiębiorstwa. Oferujemy bardzo konkurencyjne ceny naszych usług w zakresie obsługi firm.

https://tekstyliowo.pl/25-reczniki
Nowe tekstylia hotelowe

Nasza firma wprowadza na rynek wysokiej jakości tekstylia, które są przede wszystkim przydatne różnego rodzaju obiektom hotelowym, gastronomicznym czy rekreacyjnym. W naszej ofercie można znaleźć zarówno standardowe produkty (takie jak ręczniki kąpielowe, szlafroki, komplety pościeli, obrusy itp.). Wszystkie oferowane przez naszą hurtownię produkty tekstylne są bardzo wysokiej jakości i przystosowane do intensywnej eksploatacji. W naszej ofercie można znaleźć także specjalne materiały, dostosowywane pod kątem wyglądu do potrzeb indywidualnych klientów biznesowych. Przykładem są np. prześcieradła, szlafroki czy ręczniki kąpielowe z haftami czy nadrukami o określonych treściach (np. z logo hotelu czy innego obiektu). Oferujemy produkty na bardzo atrakcyjnych warunkach cenowych - szczególnie dla klientów hurtowych zamawiających duże ilości produktów. Regularnie wprowadzamy do sprzedaży nowe produkty, na które pojawia się zapotrzebowanie. Często organizujemy ciekawe promocje na niektóre produkty.

Więcej z tej kategorii: 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10