karty paliwowe orlen
https://www.flotex.pl/

Dzięki współpracy z koncernem paliwowym Orlen możemy zaoferować naszym klientom wyjątkowo atrakcyjne zniżki na paliwo pobierane na stacjach benzynowych, które należą do tego właściciela. Oferowane małym oraz średnim przedsiębiorstwom karty paliwowe są wspaniałym sposobem na oszczędność i zdecydowanie pomagają utrzymać budżet firmy pod kontrolą. Karty paliwowe Orlen są bardzo wygodne w użytkowaniu i gwarantują szereg dodatkowych funkcji, usprawniają na przykład korzystanie z płatnych parkingów. Nasze karty paliwowe Orlen pozwalają zwiększać ogólny rabat na paliwo z każdym następnym zatankowanym litrem.

współpraca ubezpieczenia
https://www.damo.pl/

Damo to agencja ubezpieczeniowa, która oferuje Państwu współpracę w oparciu o nowoczesne metody zarządzania, dzięki czemu mogą Państwo skorzystać z naszej oferty i z naszej marki, aby rozpocząć swoją własną działalność gospodarczą. W naszym działaniu liczy się przede wszystkim to, że oferowana przez nas współpraca ubezpieczenia oparta jest o sprawdzony i przetestowany w działaniu model biznesowy, jakim jest franczyza. Wspomniana współpraca ubezpieczenia umożliwia Państwu poprowadzenie własnej działalności gospodarczej bez konieczności posiadania wkładu własnego, co zdecydowanie jest ogromnie korzystne.

wirtualna siedziba spółki
Pomysł na działanie firmy

Nasze przedsiębiorstwo świadczy obsługę klientów biznesowych, zainteresowanych przeniesieniem części działalności na zewnętrznego wykonawcę. Chodzi przede wszystkim o rejestrację przedsiębiorstwa (wirtualna siedziba spółki), realizowanie obsługi administracyjnej na rzecz klienta oraz wykonywanie niektórych działań marketingowych. Oferujemy bardzo elastyczne i dopasowane do potrzeb klienta warunki - w tym m.in. udostępniamy adres siedziby firmy, numer telefonu i faksu oraz gwarantujemy obsługę korespondencji. Tego rodzaju wirtualna siedziba spółki pozwala znacznie ograniczyć bieżące koszty działalności związane z administracyjnymi aspektami funkcjonowania przedsiębiorstwa. Oferujemy bardzo konkurencyjne ceny naszych usług w zakresie obsługi firm.

https://tekstyliowo.pl/25-reczniki
Nowe tekstylia hotelowe

Nasza firma wprowadza na rynek wysokiej jakości tekstylia, które są przede wszystkim przydatne różnego rodzaju obiektom hotelowym, gastronomicznym czy rekreacyjnym. W naszej ofercie można znaleźć zarówno standardowe produkty (takie jak ręczniki kąpielowe, szlafroki, komplety pościeli, obrusy itp.). Wszystkie oferowane przez naszą hurtownię produkty tekstylne są bardzo wysokiej jakości i przystosowane do intensywnej eksploatacji. W naszej ofercie można znaleźć także specjalne materiały, dostosowywane pod kątem wyglądu do potrzeb indywidualnych klientów biznesowych. Przykładem są np. prześcieradła, szlafroki czy ręczniki kąpielowe z haftami czy nadrukami o określonych treściach (np. z logo hotelu czy innego obiektu). Oferujemy produkty na bardzo atrakcyjnych warunkach cenowych - szczególnie dla klientów hurtowych zamawiających duże ilości produktów. Regularnie wprowadzamy do sprzedaży nowe produkty, na które pojawia się zapotrzebowanie. Często organizujemy ciekawe promocje na niektóre produkty.

https://chaton.pl/18-pierscionki-srebrne
Szeroki wybór dobrych pierścionków

Nasza firma wprowadza na rynek różnego rodzaju produkty jubilerskie - w tym różnego rodzaju obrączki i pierścionki srebrne i złote, wisiorki i naszyjniki, kolczyki i inne popularne wśród kobiet akcesoria. Regularnie wprowadzamy na rynek nowe kolekcje markowej biżuterii - głównie bazującej na najlepszej jakości srebrze, złocie, a także innych kamieniach szlachetnych (w szczególności diamentach). Oferujemy także biżuterie z grawerem o dowolnej treści - szczególną popularnością w tym zakresie cieszą się bardzo atrakcyjne obrączki ślubne. W tej kategorii oferujemy kilka wariantów, w tym obrączki ze złota białego czy różowego. Podobnie szeroki wybór dotyczy innych produktów - takich jak pierścionki srebrne, które są dostępne z dodatkowymi elementami takimi jak diamenty czy kryształy Swarovskiego. Wszystkie nasze produkty jubilerskie są oferowane za pośrednictwem sklepu internetowego na bardzo atrakcyjnych warunkach cenowych. Często organizujemy ciekawe wyprzedaże i promocje niektórych akcesoriów.

Więcej z tej kategorii: 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10