tworzenie stron www
http://www.ertainers.com

Agencja interaktywna Ertainers oferuje swoim klientom tworzenie stron www oraz szereg innych usług związanych z marketingiem i reklamą w sieci. Bardzo ważnym elementem oferty jest pozycjonowanie, dzięki któremu strony klientów znajdą się wysoko w wynikach wyszukiwania Google. Tworzenie stron www jest usługą, która obejmuje również projektowanie sklepów internetowych. Firma trudni się także projektowaniem elementów graficznych i hostingiem. Prowadzone są też działania marketingowe na Facebooku i wykorzystywane są narzędzia Google Plus. Doświadczony zespół specjalistów zapewnia fachową obsługę każdego klienta.

brak zdjęcia
Tworzenie różnych rodzajów aplikacji

Firma działająca na polskim rynku pod nazwą itCraft oferuje swoim klientom kompleksowe rozwiązania w zakresie programów komputerowych usprawniających pracę firm. W ofercie można również znaleźć usługę taką jak tworzenie aplikacji mobilnych oraz gier przygotowanych dla urządzeń z systemem iOS oraz Android. Warto jednak dodać, że oferowane jest nie tylko tworzenie aplikacji mobilnych, ale również programów na zamówienie. Specjaliści zatrudnieni w opisywanej firmie zajmują się również udzielaniem profesjonalnych porad związanych z nowoczesnymi programami komputerowymi, mobilnymi i internetowymi służącymi do realizacji określonych zadań.

http://jsystems.pl/szkolenia-android.jsp
J Systems - profesjonalne szkolenia

Nasza firma J Systems zajmuje się przede wszystkim organizowaniem i prowadzeniem różnego rodzaju szkoleń dla pracowników z branży komputerowej. Staramy się aby nasze usługi zadowalały wszystkich naszych klientów. Obecnie wśród wielu usług w naszej ofercie polecamy kursy związane z systemem Android. Szkolenia prowadzone przez naszą firmę to gwarancja wysokiej jakości i nowo nabytej praktycznej wiedzy. Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby zainteresowane wstępnie naszymi zajęciami z systemem Android. Szkolenia te są wybierane przez szerokie grono naszych klientów. Skontaktuj się z nam, aby nas poznać!

http://keypm.eu
Einfache Verwaltung von IT-Budgets

Platforma KeyPM to nowoczesne i innowacyjne urządzenie pozwalające na einfache Verwaltung von IT-Budgets. Łatwe zarządzeni budżetami z pewnością jest ważne dla każdej osoby, która chce szybko i sprawnie zarządzać projektami IT. Jeżeli należysz do tego grona osób, to z pewnością owa aplikacja wyda Ci się bardzo interesująca, tym bardziej, że einfache Verwaltung von IT-Budgets to dopiero początek. Platforma ta łączy w sobie bowiem jeszcze mnóstwo innych zalet. Umożliwia stały dostęp do projektów i harmonogramów, daje możliwość ich szybkiej edycji czy zmiany, a także zapewnia łatwą komunikację. Zapraszamy do skorzystania z wersji demo.

brak zdjęcia
Applikation für IT-Projektmanagement

Applikation für IT-Projektmanagement to wyjście naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. W szybki, niezawodny i sprawny sposób dzięki nam zrealizujesz każdy projekt informatyczny. Przygotowana przez nas aplikacja jest doskonałym ułatwieniem przy realizacji codziennych obowiązków całego zespołu projektowego. Applikation für IT-Projektmanagement posiada wiele opcji, które pozwalają na sprawne działanie podczas realizacji projektu, znacznie skracając jej czas. Pozostań w stałym kontakcie ze swoimi pracownikami, planując im grafik działań. Więcej szczegółowych informacji poznasz na naszej stronie www.keypm.de

Więcej z tej kategorii: 0 | 1 | 2