brak zdjęcia
Niech Twój dom stanie się inteligentnym budynkiem

MCX Telecom to firma świadcząca profesjonalne usługi z zakresu technologii informatycznych, rozwiązań dla energetyki oraz technologii zarządzania i bezpieczeństwa obiektów. W ramach tych ostatnich oferujemy m. in. system BMS, polegający na automatycznym zarządzaniu budynkiem, tzw. inteligentny budynek. System BMS stanowi zazwyczaj połączenie kilku elementów, na przykład: wentylacji, klimatyzacji, ogrzewania i oświetlenia. "Inteligentny budynek" pozwala na kompleksowe zarządzanie kilkoma systemami w bardzo prosty sposób, przynosząc dodatkowe korzyści, choćby w postaci oszczędności. Jeśli i Ty chciałbyś skorzystać z tego innowacyjnego rozwiązania - służymy pomocą! Więcej informacji na naszej stronie internetowej. Zapraszamy!

brak zdjęcia
Precyzja i szybkie wykonania zlecenia z firma FPC

Firma FPC prężnie działa na polskim rynku od połowy lat dziewięćdziesiątych. Firma w szczególności zajmuje się wprowadzaniem do sklepów kas fiskalnych, komputerów, wag elektronicznych a w ostatnim czasie są to terminale kart płatniczych. Obecnie klienci cenią sobie możliwość bezgotówkowych transakcji. Dlatego większość sklepów posiada możliwość do płacenia kartą. Dlatego FPC, jeśli sklep nie posiada odpowiedniej komputeryzacji, to chętnie przyjmie zlecenie i je szybko wykona. Terminale kart płatniczych obecnie są na porządku dziennym i klienci cenią sobie fakt, że mogą z nich korzystać. Szczegółowe informacje można poznać na stronie internetowej.

brak zdjęcia
Bezpieczny hosting jest najważniejszy dzisiaj!

ONEMAC to firma komputerowa, którą tworzą dzisiaj najlepsi informatycy w kraju. To ludzie wszechstronnie dbający o usatysfakcjonowanie swoich klientów. Prowadzą dzisiaj całodobowe pogotowie komputerowe, ale zapewniają również inne usługi. Między innymi jest to bezpieczny hosting. Ta usługa (Cloud Hosting www) jest tu dostępna w atrakcyjnej cenie, a więc za jedyne 10 złotych opłaty miesięcznej. Ten bezpieczny hosting ma również inne walory. W jego ramach kontrahent uzyskuje aż 10GB przestrzeni dyskowej do swojej dyspozycji. Wszystko zaś jest oparte na dyskach SSD, co gwarantuje najwyższy poziom jakości.

tworzenie stron www
http://www.ertainers.com

Agencja interaktywna Ertainers oferuje swoim klientom tworzenie stron www oraz szereg innych usług związanych z marketingiem i reklamą w sieci. Bardzo ważnym elementem oferty jest pozycjonowanie, dzięki któremu strony klientów znajdą się wysoko w wynikach wyszukiwania Google. Tworzenie stron www jest usługą, która obejmuje również projektowanie sklepów internetowych. Firma trudni się także projektowaniem elementów graficznych i hostingiem. Prowadzone są też działania marketingowe na Facebooku i wykorzystywane są narzędzia Google Plus. Doświadczony zespół specjalistów zapewnia fachową obsługę każdego klienta.

brak zdjęcia
Tworzenie różnych rodzajów aplikacji

Firma działająca na polskim rynku pod nazwą itCraft oferuje swoim klientom kompleksowe rozwiązania w zakresie programów komputerowych usprawniających pracę firm. W ofercie można również znaleźć usługę taką jak tworzenie aplikacji mobilnych oraz gier przygotowanych dla urządzeń z systemem iOS oraz Android. Warto jednak dodać, że oferowane jest nie tylko tworzenie aplikacji mobilnych, ale również programów na zamówienie. Specjaliści zatrudnieni w opisywanej firmie zajmują się również udzielaniem profesjonalnych porad związanych z nowoczesnymi programami komputerowymi, mobilnymi i internetowymi służącymi do realizacji określonych zadań.

Więcej z tej kategorii: 0 | 1 | 2