brak zdjęcia
Profesjonalna pomoc kadrowo-płacowa

Firma ADP oferuje swoje usługi wielu firmom zainteresowanym skorzystaniem z pomocy o charakterze kadrowo-płacowym. Bardzo ważnymi pracami oferowanymi przez prezentowanego usługodawcę są korekty deklaracji ZUS. Są to bardzo ważne zadania, dzięki którym można uniknąć problemów w przypadku błędnie przygotowanych deklaracji tego typu. Zadania te są wykonywane przez wykwalifikowany i doświadczony personel, więc można mieć pewność, że korekty deklaracji ZUS będą wykonywane w sposób dokładny i bezbłędny. Z takiej pomocy mogą korzystać małe firmy oraz wielkie korporacje zatrudniające ponad 100 000 pracowników.

antywirus
www.arcabit.pl

Antywirus „Arcabit” dostępny jest w wielu wersjach. Jedna z nich tj; Arcabit Internet Security może poszczycić się tym, że zdobyła prestiżowy certyfikat, który potwierdza antywirusową skuteczność ochrony komputera czy laptopa przed zagrożeniami. Główną uwagę przy testach zwracano na łatwość instalacji, możliwości konfiguracji, wykrywalność przy uruchamianiu plików. Antywirus w czasie testów wykazał się całkowita wykrywalnością, czym potwierdził iż znajduje się na najwyższym poziomie zapewnienia ochrony przed niebezpieczeństwami płynącymi z sieci. Wyprzedził on tym samym konkurentów na poziomie AVG, Kaspersky, ESET, F-Secure, oraz Avast.

brak zdjęcia
Niech Twój dom stanie się inteligentnym budynkiem

MCX Telecom to firma świadcząca profesjonalne usługi z zakresu technologii informatycznych, rozwiązań dla energetyki oraz technologii zarządzania i bezpieczeństwa obiektów. W ramach tych ostatnich oferujemy m. in. system BMS, polegający na automatycznym zarządzaniu budynkiem, tzw. inteligentny budynek. System BMS stanowi zazwyczaj połączenie kilku elementów, na przykład: wentylacji, klimatyzacji, ogrzewania i oświetlenia. "Inteligentny budynek" pozwala na kompleksowe zarządzanie kilkoma systemami w bardzo prosty sposób, przynosząc dodatkowe korzyści, choćby w postaci oszczędności. Jeśli i Ty chciałbyś skorzystać z tego innowacyjnego rozwiązania - służymy pomocą! Więcej informacji na naszej stronie internetowej. Zapraszamy!

brak zdjęcia
Precyzja i szybkie wykonania zlecenia z firma FPC

Firma FPC prężnie działa na polskim rynku od połowy lat dziewięćdziesiątych. Firma w szczególności zajmuje się wprowadzaniem do sklepów kas fiskalnych, komputerów, wag elektronicznych a w ostatnim czasie są to terminale kart płatniczych. Obecnie klienci cenią sobie możliwość bezgotówkowych transakcji. Dlatego większość sklepów posiada możliwość do płacenia kartą. Dlatego FPC, jeśli sklep nie posiada odpowiedniej komputeryzacji, to chętnie przyjmie zlecenie i je szybko wykona. Terminale kart płatniczych obecnie są na porządku dziennym i klienci cenią sobie fakt, że mogą z nich korzystać. Szczegółowe informacje można poznać na stronie internetowej.

brak zdjęcia
Bezpieczny hosting jest najważniejszy dzisiaj!

ONEMAC to firma komputerowa, którą tworzą dzisiaj najlepsi informatycy w kraju. To ludzie wszechstronnie dbający o usatysfakcjonowanie swoich klientów. Prowadzą dzisiaj całodobowe pogotowie komputerowe, ale zapewniają również inne usługi. Między innymi jest to bezpieczny hosting. Ta usługa (Cloud Hosting www) jest tu dostępna w atrakcyjnej cenie, a więc za jedyne 10 złotych opłaty miesięcznej. Ten bezpieczny hosting ma również inne walory. W jego ramach kontrahent uzyskuje aż 10GB przestrzeni dyskowej do swojej dyspozycji. Wszystko zaś jest oparte na dyskach SSD, co gwarantuje najwyższy poziom jakości.

Więcej z tej kategorii: 0 | 1 | 2