brak zdjęcia
Atrakcyjny skup złomu

Firma Holdmar specjalizuje się w realizowaniu usług związanych ze złomem i jego usuwaniem. Firma oferuje skup złomu, jak też jego sprzedaż. W ramach jej usług działa też kasacja samochodów oraz skup i sprzedaż części do pojazdów. Skup złomu przyjmuje wszystkie rodzaje metali, zarówno kolorowych, szlachetnych, jak i zwykłych. Przy handlu większymi częściami i przedmiotami, należy przedstawić dokumenty poświadczające ich posiadanie. Firma przyjmuje złom kawałkowy, aluminium czy puszki i fragmenty stali. Posiada flotę transportową, które jest w stanie przywieźć sprzedawane przedmioty spod wskazanego adresu. Skup złomu realizowany jest szybko i rzetelnie, a ceny oferowane przy takich transakcjach są zawsze negocjowane indywidualnie. Firma działa w Warszawie, ale posiada też oddziały w kilku mniejszych miejscowościach, położonych w województwie mazowieckim. W razie pytań i wątpliwości w sprawie zakupu i sprzedaży złomu można je zadawać drogą elektroniczną oraz telefoniczną.

brak zdjęcia
Transpor na skalę ówczesnych wymagań

Poszukujesz godny zaufania i bezpieczny transport? Gdynia ma bardzo dobrą propozycje, tj. Przeprowadzki 24h, która działa już wiele lat, oferuje usługi na wysokim poziomie, dlatego też frekwencja zainteresowania jest naprawdę duża. Niska cena też bez wątpienia jest pokusą, ponieważ tak naprawdę za atrakcyjne pieniądze można liczyć na fachową pracę. Proponowana firma nie boi się żadnych zleceń czy małe, czy duże, to absolutnie nie ma żadnego znaczenia, zawsze zagwarantowane jest sprawne i komfortowe podejście do obowiązków. Przeprowadzki 24h to sprawne samochody, wykwalifikowani kierowcy oraz przyjaźnie nastawiony personel, ta charakterystyka nie może być niczym innym jak tylko odniesieniem sukcesu, jeśli chodzi o transport. Gdynia, jak i całe Trójmiasto obsługiwane jest przez powyższą firmę.

brak zdjęcia
Części TIR - szybka wysyłka

Renault, DAF, Iveco, Volvo, Scania, Mercedes, MAN - to takich marek samochodów ciężarowych można znaleźć części (TIR) w korzystnych cenach i w dużym wyborze w prowadzonym przez firmę Europart Polska S.A. sklepie online. Kupując tutaj, ma się gwarancję nie tylko wysokiej jakości, ale także dzięki odpowiedniemu skatalogowaniu i opisaniu wszystkich produktów, nabywca ma pewność, że kupuje części TIR, które będą pasować do modelu, typu czy rocznika. W przypadku kłopotów z wyborem odpowiedniego produktu, można zaufać zatrudnionym w sklepie specjalistom - dzięki temu uniknie się zakupu części, która nie spełni oczekiwań.

wulkanizacja poznań
http://www.metgum.com.pl

Firma Metgum oferuje usługi opisywane jako wulkanizacja Poznań. Klienci tego warsztatu mogą skorzystać z oferty wymiany opon i felg w samochodach dostawczych i osobowych. Firma zajmuje się naprawą opon i felg, wyważaniem, przechowywaniem, a także sprzedażą nowych i używanych opon do różnych pojazdów. Wulkanizacja Poznań to nie jest jedyna oferta firmy Metgum. Prowadzi ona również sprzedaż używanych części samochodowych oraz oferuje usługi myjni zajmującej się myciem pojazdów na zewnątrz i porządkowaniem ich wnętrza. Dostępna jest również oferta promocyjna zapewniająca darmowe mycie auta dla klientów kupujących opony.

brak zdjęcia
EASYRENTALL to wynajem aut we Wrocławiu

Profesjonalna wypożyczalnia aut EASYRENTALL oferuje pomoc w nagłych przypadkach, czyli wynajem aut wrocław. Zdarzają się sytuacje, w których trudno jest obejść się bez auta, dlatego wówczas należy się zwrócić do wypożyczalni we Wrocławiu, która świadczy usługi także na terenie całego kraju. Zamówione auto może być dostarczone we wskazane miejsce, o odpowiedniej porze. Firma EASYRENTALL działa 24 godziny na dobę, wypożyczając ubezpieczone, nowe, doskonale wyposażone samochody osobowe i dostawcze w atrakcyjnych cenach, np. na czas naprawy własnego auta. Przy wcześniejszej rezerwacji można liczyć na rabaty. Oferowany wynajem aut wrocław może być krótkoterminowy oraz długoterminowy.

Więcej z tej kategorii: 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8