wynajem używanych samochodów
http://www.getruck.eu/samochody-osobowe

Wynajem używanych samochodów to ciekawa oferta firmy GETRUCK, skierowana do szeregu polskich przedsiębiorców. W większości są to firmy, które na co dzień potrzebują pojazdów. Wynajem używanych samochodów pozwala im na przykład pozyskiwać auta dla pracowników działów handlowych, takich jak przedstawiciele handlowi, merchandiserzy czy też przedstawiciele do spraw sieci. Poza tym firmy potrzebują także pojazdów dostawczych, od ciężarówek aż po popularne pojazdy dostawcze o ładowności do trzech i pół tony. W przypadku przedsiębiorstw transportowych, zajmujących się przewozami towarów w kraju i za granicą, pozyskanie aut to być albo nie być dla firmy na rynku. Wynajem, czyli najczęściej leasung, jest tutaj najkorzystniejszą formą pozyskania aut, o wielokroć bardziej korzystną od kredytu bankowego. Leasing nie obciąża finansów firmy, a do tego można jeszcze odliczać wysokość rat od podstawy opodatkowania.

brak zdjęcia
Wydajne ogrzewanie postojowe

Zima za pasem, a więc niedługo będzie się można spodziewać znacznych spadków temperatury. Jednym z zawodów, które najbardziej to mogą odczuć, są oczywiście kierowcy. Możesz zapewnić im jednak komfortowe warunki pracy i postoju nawet w nocy. W jaki sposób to zrobić? Zakupić do swoich samochodów nasze nowoczesne ogrzewanie postojowe. Dzięki wysokiej jakości wykonania i różnorodnym układom zabezpieczającym nasze urządzenia są bezpieczne i spełniają swoje zadanie nawet przy srogich mrozach. Postaraj się więc o to, by twoim kierowcom nigdy nie było zimno i zakup odpowiednie ogrzewanie postojowe. Mogą być one montowane w każdym samochodzie, niezależnie od jego marki, czy wieku. Zakupy u nas sprawią więc, że twoi kierowcy nie będą obawiać się zimna.

wypożyczalnia samochodów warszawa
Wypożyczalnia samochodów dla przedsiębiorców.

Poszukujesz odpowiedzialnej i sprawdzonej firmy, która działa jako wypożyczalnia samochodów? Warszawa to najczęstsze miasto, z którego pochodzi najwięcej naszych klientów i tutaj właśnie mamy największą flotę pojazdów do wynajęcia. Obsługujemy również takie miasta jak Katowice czy Kraków. Jesteśmy do usług klientów prywatnych, ale najczęściej nasze samochody wypożyczają przedsiębiorcy, którzy potrzebują pozałatwiać wszelkie sprawy biznesowe i nie lubią podróżować komunikacją miejską czy też taksówkami. Jeśli więc cenisz sobie czas idealnym rozwiązaniem będzie nasza wypożyczalnia samochodów. Warszawa, Katowice i Kraków jak widzisz dysponują świetną firmą, gdzie wynajmiesz auto, a dodatkowo możemy Ci je również podstawić na lotnisko w wybranym mieście.

brak zdjęcia
Koła do wózka widłowego kupisz w firmie TORUS.

W każdej mniejszej czy większej firmie, posiadającej swój magazyn zazwyczaj jest obecny również wózek widłowy, który zapewnia załadunek i rozładunek towarów. Jednak wózek widłowy, jak każdy inny pojazd mechaniczny zużywa się, szczególnie podatnym elementem na zużycie i różnego rodzaju uszkodzenia są koła. Odpowiednie koła do wózków widłowych kupisz dzięki firmie TORUS. Ta firma od wielu lat zajmuje się sprzedażą kół do pojazdów rolniczych i przemysłowych. Koła do wózków widłowych to element, który ciężko znaleźć w dobrej cenie. Jednak firma TORUS sprzedaje koła w bardzo korzystnej cenie, warto zrobić u nich zakupy.

romet 717 2t 2013r
http://www.jan-mar.pl/product_info.php?products_id=6244

Sklepy internetowe zajmujące się sprzedażą skuterów i motocykli, mają naprawdę bardzo duży wybór produktów, co jak nie spojrzeć przyciąga uwagę wszystkich potencjalnych zainteresowanych. Nie można zapominać również o tym, że pojazdy, które wchodzą w skład propozycji firmy, są dostępne do kupienia za rozsądne pieniądze, co jest ich dodatkowym, naprawdę wielkim atutem. Wśród maszyn, które są wykonane naprawę starannie i cechują się niezawodnością działania, jest Romet 717 2T 2013r, z bardzo ekonomicznym silnikiem. Nowoczesne skutery, które obecnie można zobaczyć na drogach cechują się niezawodnością działania, co w dużej mierze jest wynikiem tego, że ich poszczególne elementy składowe zostały wykonane z materiałów najwyższej jakości. Jeżeli chodzi o pojazdy z tego zakresu tematycznego, z których klient na pewno będzie zadowolony, to jest wśród nich Romet 717 2T 2013r. Prezentowana maszyna pozwala na bezpieczną jazdę praktycznie w każdych warunkach.

Więcej z tej kategorii: 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6