http://www.dyszkiewicz.pl/serwis/czesci-i-akcesoria
Zakup oryginalnych części do pojazdów Renault

Oryginalne i najwyższej jakości części Renault, do praktycznie wszystkich modeli pojazdów tego francuskiego producenta znajdziemy w ofercie autoryzowanego salonu Dyszkiewicz, zajmującego się także profesjonalnym i skutecznym serwisowaniem samochodów osobowych i dostawczych, jak również ich sprzedażą, w atrakcyjnych cenach. Wieloletnie doświadczenie oraz na bieżąco poszerzana oferta, gwarantują najwyższą jakość usług, rzetelność oraz fachowe doradztwo przy wyborze interesujących nas części czy samochodów. W prezentowanym autoryzowanym salonie często pojawiają się atrakcyjne wyprzedaże starszych modeli samochodów, co stanowi znakomitą okazję do nabycia wysokiej klasy pojazdu, w niewygórowanej cenie. Polecane części Renault można zakupić drogą internetową, nie jest konieczna w większości przypadków osobista wizyta w salonie. O szczegółach każdej transakcji i oferty, możemy dowiedzieć się drogą mailową lub telefoniczną, profesjonalna i wykwalifikowana obsługa, z pewnością zaproponuje nam najlepszą opcję.

dacia
http://www.dyszkiewicz.pl

Samochód jest przysłowiowym oczkiem w głowie wielu kierowców. Na co dzień dbamy o każdy detal, by był on zawsze gotowy do drogi. Niestety jest to też skomplikowana maszyna, która ma prawo się zepsuć, a wtedy konieczna będzie interwencja doświadczonego mechanika samochodowego. Jeśli jesteś właścicielem samochodów renault, nissan albo dacia, nie mogłeś trafić lepiej. Nasz serwis oferuje wszechstronną obsługę wszystkich modeli samochodów wymienionych marek. Dzięki ogromnemu doświadczeniu, ciągłemu podnoszeniu kwalifikacji i odbywającym się cyklicznie szkoleniom, twój samochód trafi w dobre ręce, a za naprawę nie zapłacisz ogromnych pieniędzy. Zawsze koncentrujemy się na problemie i szybko go eliminujemy niezależnie od tego, czy dotyczył on samochodu dacia, czy jakiegoś innego. Nie szukaj innego serwisu. Skontaktuj się z nami i powierz nam swój samochód. Naprawimy go w dogodnym dla ciebie terminie i w doskonałej cenie. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą dostępną na naszych stronach.

wynajem samochodów toruń
Wynajem samochodów osobowych i busów

Oferujemy takie usługi, jak wynajem samochodów. Toruń to jedno z miast, na terenie którego prowadzimy tego rodzaju działalność. Oferujemy auta osobowe oraz busy, dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach. Zapewniamy możliwość wynajmu samochodu na dowolny okres czasu, podstawiając pojazd w miejsce dogodne dla klienta. Z naszych usług korzysta wielu przedsiębiorców, decydując się na długoterminowy wynajem samochodów. Toruń to miejsce, w którym współpracujemy z szerokim gronem klientów. Dysponujemy autami takich marek, Jak Toyota, Ford czy Volkswagen. Auta utrzymane są w doskonałym stanie technicznym oraz objęte są pakietem ubezpieczeń.

folie okienne
http://www.foliepoznan.pl/577,0,folie-okienne.html

Wiele osób ma w swoich domach i mieszkaniach poważny problem z nadmiernym nasłonecznieniem w ciągu dnia. Taka sytuacja ma miejsce przede wszystkim w przypadku pomieszczeń mieszkalnych, które posiadają okna od południa lub wschodu. Nagrzewające się wnętrza sprawiają, że przebywanie w ich obrębie staje się uciążliwe. Poza tym oślepiające słońce nie pozwala na normalne funkcjonowanie człowieka. Rozwiązaniem wszystkich przedstawionych problemów są folie okienne. Każdy, kto myśli o pozyskaniu folii okiennych nie musi się martwić o to, że wyda na ten cel duże ilości środków pieniężnych. To rozwiązania w przystępnych cenach, które zawsze powinny być zakładane przez doświadczonych specjalistów. Oferowane folie okienne instalowane są od zewnątrz. Specjaliści od zakładania tego rodzaju rozwiązania muszą w swoich działaniach wykazywać się wyjątkową precyzją. Tylko w ten sposób możliwe jest równe i estetyczne przyklejenie materiału. Proponowane folie doskonale wywiązują się ze swojej funkcji.

skup złomu
http://kasacjasamochodow.pl/

Firma Holdmar specjalizuje się w realizowaniu usług związanych ze złomem i jego usuwaniem. Firma oferuje skup złomu, jak też jego sprzedaż. W ramach jej usług działa też kasacja samochodów oraz skup i sprzedaż części do pojazdów. Skup złomu przyjmuje wszystkie rodzaje metali, zarówno kolorowych, szlachetnych, jak i zwykłych. Przy handlu większymi częściami i przedmiotami, należy przedstawić dokumenty poświadczające ich posiadanie. Firma przyjmuje złom kawałkowy, aluminium czy puszki i fragmenty stali. Posiada flotę transportową, które jest w stanie przywieźć sprzedawane przedmioty spod wskazanego adresu. Skup złomu realizowany jest szybko i rzetelnie, a ceny oferowane przy takich transakcjach są zawsze negocjowane indywidualnie. Firma działa w Warszawie, ale posiada też oddziały w kilku mniejszych miejscowościach, położonych w województwie mazowieckim. W razie pytań i wątpliwości w sprawie zakupu i sprzedaży złomu można je zadawać drogą elektroniczną oraz telefoniczną.

Więcej z tej kategorii: 0 | 1 | 2 | 3 | 4