centrum logistyczne
https://www.ergologis.pl/logistyka-kontraktowa

Miejscem organizacji bardzo wielu zadań spedycyjnych i transportowych może być profesjonalne centrum logistyczne będące firmą, z którą współpracuje wielu producentów lub handlowców obracających towarami w przewozie krajowym lub międzynarodowym. O ile firmy transportowe i spedycyjne specjalizują się w magazynowaniu towarów oraz ich ekspediowaniu i transportowaniu, o tyle producenci lub handlowcy mogą specjalizować się w swojej dziedzinie. Współpraca między tymi dwoma rodzajami podmiotów jest obustronnie bardzo korzystna i pozwala najlepiej wykorzystać ich potencjał. Centrum logistyczne zajmuje się tym, do czego jest powołane, natomiast producenci i handlowcy dostarczają towary, które przez firmy logistyczne są ekspediowanie w obrocie krajowym lub zagranicznym.

nowe bmw x5
http://www.select-automotive.pl/BMW/X5-25d-xDrive-M-Sport

Nowe BMW X5 to elegancki SUV, który jest produkowany przez niemiecki koncern w USA. Auto, z racji dostojnego wyglądu i świetnych właściwości jezdnych, a także na fali ogromnej popularności SUV, cieszy się dużym wzięciem w USA i w Europie. Także w Polsce, gdzie nowe BMW X5 jest już oferowane przez brokera samochodowego, firmę Select Automotive. Auta kierowane na rynek europejski mają pod maskami silniki mocne, ale o mniejszych pojemnościach, niż te, kierowane na rynek amerykański. Poza tym Europejczycy preferują silniki wysokoprężne, które pozwalają cieszyć się dużą mocą napędu, a równocześnie zapewniają oszczędne zużycie paliwa. BMW X5 warto kupić w firmie Select Automotive ze względu na cenę – jest ona o wiele niższa, niż ta, którą oferuje salon samochodowy. A pomimo tego, auto posiada taką samą gwarancję, jak u dealera i jest do tego świetnie wyposażone. Mozna je również zakupić w leasingu oraz w kredycie.

brak zdjęcia
Dywaniki do auta doskonałej jakości

Jeżeli interesują Państwa dywaniki do auta doskonałej jakości, takie jak dywaniki gumowe czy welurowe, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z konkurencyjną ofertą na rynku. Posiadamy na sprzedaż liczne dywaniki do auta, a także maty do bagażnika, cechujące się solidnym i trwałym wykonaniem. Wszystkie nasze dywaniki samochodowe są wykonane z materiałów wysokiej jakości, dzięki czemu z pewnością posłużą Państwu przez długie lata. Dywaniki samochodowe to nieodłączne akcesoria do każdego auta, dlatego nie czekaj i już dziś zaopatrz się w odpowiednie dla siebie dywaniki. Gwarantujemy zadowolenie.

http://www.busik.pl/realizacje/autobusy.html
Usługi transportu osób w Warszawie.

Oferta naszej firmy obejmuje wynajem autokarów Warszawa, dysponujemy również busami i dużymi autobusami do transportu większej ilości osób. Wiemy, że czasem wynika potrzeba przetransportowania grupy osób do miejsca docelowego. Nieważne czy jest to wesele, czy impreza integracyjna, czy szkolenie pracownicze. Pracujemy przez cały tydzień. Oferujemy usługi transportowe także w niestandardowych godzinach pracy, bez problemu przewieziemy ludzi w nocy. Naszym atutem jest solidność, punktualność, elastyczność. Wynajem autokarów Warszawa to gwarancja zadowolenia klienta. Dzięki posiadaniu porządnej floty, szczycimy się możliwością dostarczenia luksusu, wygody i bezpieczeństwa. Większość naszych klientów wracają do nas i korzystają z naszych usług trwale. Siedziba naszej firmy mieści się w Warszawie. Jesteśmy dla Państwa dostępni telefonicznie, mailowo, posiadamy także swój profil na Facebook.

https://pkspolonus.pl/
Internetowy rozkład jazdy autobusów

Mając w najbliższych planach rodzinną podróż czy wyjazd służbowy, warto zerknąć w internetowy rozkład jazdy autobusów. Na stronach internetowych krajowego przewoźnika, firmy Polonus, można znaleźć wiele połączeń ze wszystkimi regionami kraju. Rozkład jazdy autobusów w formie elektronicznej jest niezwykle przyjazny dla użytkowników. Działa intuicyjnie i dzięki temu każdy podróżny znajdzie optymalne połączenie. Co ważne, bilety autobusowe oferowane przez krajowego przewoźnika należą do najtańszych na rynku. Autobusy są nowoczesne i wygodne, zaś kursy realizowane są zgodnie z internetowym rozkładem jazdy.

Więcej z tej kategorii: 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5