brak zdjęcia
Torby ekologiczne od Firmy Miropak

Firma Miropak słynie ze sprzedaży wszelkiego rodzaju opakowań, toreb oraz wykonywaniem nadruków. Torby ekologiczne to nie tylko świetna inwestycja, a przede wszystkim ochrona środowiska naturalnego. Dlatego klienci chętnie kupują nasze torby. W swojej ofercie posiadamy modele toreb: płaskie, poszerzane dno lub dno i boki, krótkie oraz długie ucho. Jesteśmy w stanie wykonać każdy model w zaproponowanym przez Państwa kolorze i wymiarze. Torby ekologiczne są bardzo wytrzymałe i służą do wielokrotnego użytku. Wysoka jakość świadczonych usług, konkurencyjne ceny, szybka dostawa to niektóre atuty naszej firmy.

brak zdjęcia
Długopisy reklamowe, sprawdzony gadżet.

Jeżeli chcemy zamówić sprawdzony gadżet, to warto zdecydować się na długopisy reklamowe. Jedną z propozycji, która jest dostępna na rynku to długopisy reklamowe Cosmo. Są one oferowane przez firmę KS Biuro Marketingowe. Te długopisy reklamowe mają zastrzeżony wzór przez jego zgłoszenie do Urzędu Patentowego. Wybór kolorów tych długopisów jest bardzo szeroki, aby dokładniej się zapoznać z tą propozycją, należy odwiedzić stronę internetową firmy, gdzie zostały one dokładnie przedstawione. Nie można pominąć, że długopisy są świetnym materiałem, na którym może być wykonane grawerowanie. To dobry wybór na gadżet.

brak zdjęcia
Wizualny.com - ozdób sobie

Jednym z najprostszych i najbardziej jednocześnie efektownych sposobów na to by udekorować i odmienić swój dom lub mieszkanie są naklejki na ściany. Ich naklejanie na ściany jest niezwykle proste i nie wymaga doświadczenia a efekt często bywa oszałamiający i kompletnie odmienia wnętrze. Sklep Wizualny.com posiada bogatą ofertę ozdób a wśród nich naklejki na ściany dla dorosłych i do pokoju dziecinnego. Bogactwo wzorów i kolorów sprawia, że każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie i wnętrza które chce ozdobić. Zajrzyj na naszą stronę www.wizualny.com/ i zapoznaj się z ofertą. Życzymy udanych zakupów.

brak zdjęcia
Target media - baza teleadresowa

Jeśli potrzebna Ci jest dobra baza teleadresowa to warto skorzystać z oferty, jaką przedstawia firma Target Media. Jest to poważna Agencja Interaktywna, która świadczy szereg rozmaitych usług. Firma realizuje takie akcje, jak masowe mailingi, kampanie SMS oraz na przykład Voice marketing, czyli wysyłanie wiadomości głosowych na telefony stacjonarne i komórkowe. Jak już wspomniano, dostępna tu też jest bardzo szeroka baza teleadresowa (ponad 8 milionów danych). Wśród wielu klientów agencji Target Media znaleźć można między innymi tak znane firmy i marki, jak Alior Bank, Allegro, RWE, Netia czy Wonga.com.

Więcej z tej kategorii: 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5