brak zdjęcia
Jak dać się zauważyć z bardzo daleka?

Firma „MULTI-ART” istnieje od roku 1996 i zajmuje się działalnością w branży projektowania i realizacji reklam przestrzennych. Jednym z rodzajów projektowanych liter są litery świetlne (Gdańsk i okolice). Litery takie są dość popularnym narzędziem prezentacji firmy, ponieważ są czytelne z daleka. Warianty do wyboru jakie oferuje firma to świecąca powierzchnia lica, światło odbite na ścianę lub na krawędź. Wykonane są przeważnie z PCV albo z aluminium, z plexi oraz inne. Z uwagi na dłuższa żywotność i niewielki pobór mocy do podświetlania najczęściej stosuje się oświetlenie diodowe. Firma dużą wagę przywiązuje do jakości wykonanych zleceń na litery świetlne – Gdańsk jak również do swojej terminowości. Dzięki temu firma posiada, iż sporą rzeszę klientów. W ciągu tylu lat działalności firmie udało się także wypracować wiele własnych standardów wykonania reklam. Estetyka i trwałość to tylko dwa z nich.

brak zdjęcia
Najlepszy portal informacyjny w Głogowie

Jeśli jesteś mieszkańcem Głogowa lub jego najbliższych okolic dotąd nie miałeś, gdzie sprawdzać informacji na temat wydarzeń dziejących się w naszym regionie. Wszystko się zmieni dzięki naszemu portalowi, który postara się o takie informacje. Głogów to dosyć spore miasto, a więc taki portal był tutaj niezbędny. Teraz każdego dnia możesz być z wydarzeniami z regionu na bieżąco. Naszym reporterom nie umknie żądne ważne przedsięwzięcie. Ty również możesz wzbogacić nasz portal o informacje - Głogów. Jeśli wiesz o czymś, o czym warto napisać, daj nam znać. Przyjedziemy również do Ciebie i opiszemy to, co masz nam do powiedzenia.

brak zdjęcia
Torby ekologiczne od Firmy Miropak

Firma Miropak słynie ze sprzedaży wszelkiego rodzaju opakowań, toreb oraz wykonywaniem nadruków. Torby ekologiczne to nie tylko świetna inwestycja, a przede wszystkim ochrona środowiska naturalnego. Dlatego klienci chętnie kupują nasze torby. W swojej ofercie posiadamy modele toreb: płaskie, poszerzane dno lub dno i boki, krótkie oraz długie ucho. Jesteśmy w stanie wykonać każdy model w zaproponowanym przez Państwa kolorze i wymiarze. Torby ekologiczne są bardzo wytrzymałe i służą do wielokrotnego użytku. Wysoka jakość świadczonych usług, konkurencyjne ceny, szybka dostawa to niektóre atuty naszej firmy.

brak zdjęcia
Długopisy reklamowe, sprawdzony gadżet.

Jeżeli chcemy zamówić sprawdzony gadżet, to warto zdecydować się na długopisy reklamowe. Jedną z propozycji, która jest dostępna na rynku to długopisy reklamowe Cosmo. Są one oferowane przez firmę KS Biuro Marketingowe. Te długopisy reklamowe mają zastrzeżony wzór przez jego zgłoszenie do Urzędu Patentowego. Wybór kolorów tych długopisów jest bardzo szeroki, aby dokładniej się zapoznać z tą propozycją, należy odwiedzić stronę internetową firmy, gdzie zostały one dokładnie przedstawione. Nie można pominąć, że długopisy są świetnym materiałem, na którym może być wykonane grawerowanie. To dobry wybór na gadżet.

brak zdjęcia
Wizualny.com - ozdób sobie

Jednym z najprostszych i najbardziej jednocześnie efektownych sposobów na to by udekorować i odmienić swój dom lub mieszkanie są naklejki na ściany. Ich naklejanie na ściany jest niezwykle proste i nie wymaga doświadczenia a efekt często bywa oszałamiający i kompletnie odmienia wnętrze. Sklep Wizualny.com posiada bogatą ofertę ozdób a wśród nich naklejki na ściany dla dorosłych i do pokoju dziecinnego. Bogactwo wzorów i kolorów sprawia, że każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie i wnętrza które chce ozdobić. Zajrzyj na naszą stronę www.wizualny.com/ i zapoznaj się z ofertą. Życzymy udanych zakupów.

Więcej z tej kategorii: 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5