druk fleksograficzny zastosowanie
http://quartz.pl/firma/technika-druku/

Techniką wypukłego druku, która to w dzisiejszych czasach jest coraz częściej wykorzystywana przez różnego rodzaju drukarnie, w tym również drukarnie wielkoformatowe, jest druk fleksograficzny. Zastosowanie wspomnianej metody jest bardzo wszechstronne, a zarazem różnorodne, a to dlatego, że opisywaną technikę można stosować nie tylko nanoszenia grafiki na papier, ale także na inne materiały, w tym np. na tworzywo sztuczne, co daje tak naprawdę wiele możliwości. I to właśnie, czyli ta ogromna wszechstronność stanowi jedną z głównych zalet opisywanej techniki zadruku, jaką jest druk fleksograficzny. Zastosowanie prezentowanej metody, a dokładniej mówiąc, jej możliwości pozwalają na nanoszenie grafiki nawet na materiały o nierównej powierzchni.

brak zdjęcia
Kółka z drutu oraz osłony do wentylatorów

Kosze do zmywarek, osłony do wentylatorów, wyposażenie sklepów i obiektów handlowych, kółka z drutu oraz inne wyroby z drutu to podstawowy asortyment naszego przedsiębiorstwa. W naszej działalności koncentrujemy się na produkcji elementów m.in. z czarnego drutu, które charakteryzują się wysoką trwałością i mają wysokie walory użytkowe. Z tego typu drutu można produkować m.in. solidne osłony do wentylatorów czy kosze do zmywarek. Z kolei kółka z drutu mogą być wykonywane na specjalne zamówienie klientów, oczekujących konkretnych rozwiązań dla sowich potrzeb. W ostatnim czasie dużą popularnością cieszą się także elementy do sklepów, takie jak różnego rodzaju stojaki reklamowe i ekspozycyjne, potykacze czy inne wyroby ułatwiające i zwiększające sprzedaż. Ponadto specjalizujemy się w eksporcie naszych produktów na rynki różnych państw europejskich - w tym do Niemiec, Francji, Czech czy Włoch.

brak zdjęcia
Zakupy w internecie coraz popularniejsze.

W dzisiejszym świecie internet to podstawowe narzędzie również do robienia zakupów. Konsumenci bardzo polubili zakupy on-line. nic więc dziwnego, że sklepy internetowe prześcigają się w walce o klienta, organizując coraz to nowe akcje promocyjne. Rabat, promocja, przecena, wyprzedaż, darmowa dostawa to podstawowe hasła, którymi nas zasypują. Popularne są również newslettery wysyłane do potencjalnych klientów, zawierające aktualne gazetki, zapowiadane akcje promocyjne, czy też życzenia z okazji Świąt, urodzin. Wszystko to ma na celu przywiązanie klienta do danej marki i skłonienie do zakupów w danym sklepie.

brak zdjęcia
Doskonałe gadżety reklamowe do biura

Na pewno profesjonalne gadżety biurowe mogą się okazać fantastycznym produktem, który sprawi, że wielu ludzi dowie się o twojej firmie. Właśnie dlatego warto jest pamiętać o tym, że kupując takie gadżety biurowe będą one reprezentowały naszą firmę. Warto jest więc kupować produkty, które są dobrze dobrane do naszych potrzeb. W Polsce znajdziemy już profesjonalistów, którzy w tym zakresie mogą nam dostarczyć mnóstwa fantastycznych możliwości, jeśli chodzi o takie gadżety biurowe. Wejdź koniecznie na naszą stronę internetową, na której będziesz w stanie odnaleźć dla siebie wiele wartościowych możliwości. Skorzystanie z usług, jakie daje nasza marka będzie dobrym przykładem na to, jak efektywnie można wykorzystać kreatywne sposoby na reklamowanie firmy. Sprawdź koniecznie te fantastyczne możliwości, jakie dzięki nam zyskasz, a zaraz przekonasz się, jak wielu klientów może dzisiaj do ciebie przyjść. Skorzystanie z naszych przedmiotów reklamowych na pewno będzie bardzo wartościowym wyborem dla ciebie.

brak zdjęcia
Kompleksowa obsługa eventów

Firma VES działa na rynku już przeszło dwadzieścia lat, w ciągu których zdołała zdobyć cenne doświadczenie. Celem naszej działalności jest obsługa eventów różnego rodzaju, których do tej pory było już ponad czternaście tysięcy. Co nas wyróżnia? Od wielu lat niezmiennie utrzymujemy się na pozycji lidera na rynku usług o charakterze Event Engeenering. Należymy do Grupy Kapitałowej TRIAS, a nasz zespół tworzy aż sześćdziesięciu specjalistów. Dzięki połączeniu doświadczenia oraz unikatowych kompetencji jesteśmy w stanie działać w zakresie Kompleksowego Zarządzania Obiektami. Rocznie obsługujemy ponad siedemset produkcji, co daje wynik średnio dwóch eventów w ciągu dnia. Profesjonalne oświetlenie, solidne konstrukcje, ekrany diodowe oraz ponad sto metrów długości okablowania. Działamy nie tylko w Polsce, ale również za granicą. Jeżeli interesuje Państwa profesjonalna oraz kompleksowa obsługa eventów, zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami. Zapraszamy.

Więcej z tej kategorii: 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5