brak zdjęcia
Zacznij walkę z boreliozą krok po kroku!

Borelioza to dobrze znana wszystkim choroba, występującą od kilkudziesięciu lat. Borelioza jest chorobą zakaźną, której nosicielem są kleszcze, dlatego używa się określenia choroba odkleszczowa. Podstawowymi objawami tej choroby są: bóle głowy, złe samopoczucie, problemy neurologiczne, bóle brzucha, opuchnięte stawy oraz niedokrwistość. Diagnostyka jest dość dużym wyzwaniem, gdyż występuje zbyt duża ilość testów na boreliozę. Obecnie znanych jest kilka rodzajów diagnoz, np. diagnostyka kliniczna, genetyczna i serologiczna. Profilaktyka Boreliozy jest dość rozległa, dlatego w leczeniu warto kierować się określonymi zasadami, np. używanie preparatów ochronnych, których zadaniem jest skuteczne odstraszenie kleszcza. W walce z boreliozą, pomoże ci Polskie Centrum Boreliozy, które proponuję program diagnostyczno-terapeutyczno-profilaktyczny pod nazwą (Borelioza Krok po Kroku). Pamiętaj, zdrowie jest najważniejsze!

brak zdjęcia
Masaż najlepszy w Warszawie

Nie sposób wymienić wszystkich korzyści, jakie osobom z chorobami kręgosłupa, zestresowanym, sportowcom oraz innym daje masaż. Warszawa to miasto, w którym można skorzystać z wielu usług tego typu, dlaczego więc Ganga? Jest to salon oferujący wyjątkowo bogaty wybór technik masażu – od typowo relaksacyjnych po lecznicze, od masażu sportowego po modelujący masaż bańką chińską, a także masaż dla kobiet w ciąży i kriomasaż. Zabiegi wykonują dyplomowani specjaliści. Klienci mogą liczyć na atrakcyjne rabaty, podobnie jak posiadacze kart rabatowych. Ganga zaprasza na wyjątkowy masaż – Warszawa, ul. Tamka 40 (siłownia Power House).

fryzjer katowice
Potrzebny ci dobry fryzjer? Katowice to najlepsze oferty

Jeżeli wiele razy doświadczyłaś problemów związanych z wizytami u fryzjerów, z pewnością nie chcesz po raz kolejny się zawieść. Źle obcięte włosy, krzywa grzywka, niedokładnie pomalowane odrosty – to tylko niektóre kłopoty, które mogą cię spotkać. Jeśli zatem potrzebny ci naprawdę dobry fryzjer, Katowice ceni Evolution. Profesjonalny salon fryzjerski stosuje tylko najlepsze włoskie produkty firmy Alfaparf Milano. Dzięki nim każda kobieta może liczyć na wymarzoną fryzurę i zadowolenie po opuszczeniu salonu. Jeśli wobec tego interesuje cię doświadczony i fachowy fryzjer, Katowice z gabinetem Evolution to doskonały wybór.

brak zdjęcia
Najlepsze kliniki estetyki medycznej

Zastanawiasz się nad operacją plastyczną? Z pewnością jesteś dobrze zapoznana z możliwościami jakie oferuje medycyna estetyczna. Gdańsk jest miastem, w którym dokonuje się najwięcej operacji plastycznych w Polsce. Dzięki takim klinikom jak nasza, pacjenci zyskują coraz większe zaufanie do chirurgów plastycznych i chętniej decydują się na skorzystanie z możliwości jakie oferuje estetyka medyczna. Gdańsk to prawdziwa mekka dla ludzi zdecydowanych na operację. Najwyższy poziom medycyny plastycznej w Polsce powoduje, że wielu ludzi decyduje się na operację w trójmieście. Zapraszamy.

brak zdjęcia
Nowa i używana odzież - hurt dla właścicieli sklepów

Działający od lat sklep www.ecologodziez.pl top ceniony w całej Polsce dostawca wysokiej jakości odzieży używanej pochodzącej z Wielkiej Brytanii, Francji, Niemiec, Belgii, Danii czy Holandia. Odzież używana (hurt) z tych krajów to bardzo wysoka jakość oraz znane i cenione także u nas marki. Warto także dodać, że odzież używana (hurt) to niejedyny asortyment. Tutaj także można znaleźć ubrania nowe, jakie zostały odkupione ze sklepów z kraju i z zagranicy. Poszukując porządnego i modnego towaru do klepu z używaną odzieżą, należy skontaktować się z firmą, jaka od lat działa na wymagającym rynku.

Więcej z tej kategorii: 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11