chondrektomia
https://www.sport-klinika.pl/zabiegi/zabiegi-operacyjne/

Chrząstka to tkanka, z której zbudowane są ludzkie stawy. Chrząstki pokrywają powierzchnie stawowe i są odżywiane przez płyn stawowy, a gdy są zdrowe, wówczas stawy pracują poprawnie. Zmiany zwyrodnieniowe i urazy mogą prowadzić do degeneracji chrząstki. Zabieg usunięcia martwych chrząstek to chondrektomia. Jak wiele innych zabiegów chirurgicznych związanych ze stawami, chondrektomia jest przeprowadzana artroskopowo. Oznacza to, że wycięcie martwych tkanek odbywa się za pomocą wprowadzonego do stawu przez niewielkie nacięcie wziernika. Metoda ta jest powszechnie stosowana w chirurgii stawów, cechuje się wysoką skutecznością i nie pozostawia po sobie blizn.

ginekolog prywatnie warszawa
http://www.junona.pl/ginekolog.html

Nasze zdrowie, nasz organizm wymagają od nas tego, żebyśmy kładli duży nacisk na profilaktykę. Czasami choroby, które możemy mieć, a wykryte są za późno, są już za ciężkie do leczenia i możemy mieć wówczas bardzo duży problem. Z tego też względu trzeba chodzić do lekarza i dbać o profilaktykę. Możemy przecież zapobiegać, zamiast leczyć, co przynosi dużo lepszy efekt. Kobiety muszą szczególnie dbać o badania swoich miejsc intymnych, gdyż tylko wtedy będą w stanie wyeliminować potencjalne choroby. W takich sytuacjach ginekolog prywatnie Warszawa z pewnością chętnie nas przyjmie i pomoże nam w dbaniu o nasze zdrowie. Zbada nas odpowiednio, może skieruję na bardziej dokładne badania, a wszystko po to, żeby upewnić się, że na pewno z nami jest wszystko ok, wszystko w porządku. Do takiej pewności powinniśmy dążyć sami i dlatego też pamiętajmy, że ginekolog prywatnie Warszawa przyjmie nas chętnie i chętnie nam pomoże w naszych problemach, czy też uwolni nas od potencjalnych chorób. Nie bójmy się lekarzy.

szampon dla dzieci
https://www.johnsonsbaby.com.pl/produkty/johnsons-baby-szampon-z-rumiankiem

Każda mama wie, że kąpiel to jeden z najważniejszych rytuałów maluszka. Dlatego należy zadbać o to, by już od najwcześniejszych dni życia był to bardzo przyjemny rytuał. Z pewnością pomoże w tym szampon dla dzieci Johnsons"baby, który jest bardzo delikatny, zawiera naturalny wyciąg z rumianku,olejek arganowy i proteiny jedwabiu. Wzmacnia włoski nawet najmniejszego dziecka i co najważniejsze, nie szczypie w oczy. To szczególnie ważne. Mamy, które zaufały naszemu produktowi mogą być spokojne o komfort kąpieli swojego małego skarbu. Nasz szampon dla dzieci Johnson"s Baby jest stworzony własnie z myślą o potrzebach maluchów. Cieszymy się najlepsza opinią w dziedzinie pielęgnacji noworodków i starszych dzieci już od prawie od 100 lat. Nasze produkty to naturalne składniki, hipoalergiczne i naprawdę bezpieczne. Jeśli więc chcesz, by twój maluch był zdrowy, a jego delikatna skóra głowy nie była narażona na jakiekolwiek niepotrzebne podrażnienia zaufaj firmie z ogromną tradycją i stuletnim doświadczeniem.

żele nawilżające
http://www.le-petit-marseillais.pl/zele-pod-prysznic

Skóra ciała bardzo często jest narażona na podrażnienia oraz nadmierne wysuszenie, czego powodem bardzo często są skrajne temperatury. Warto zatem pamiętać, że warto dbać o jej codzienne nawilżenie, dzięki czemu będzie sprężysta, błyszcząca i dłużej zachowa swój młodzieńczy wygląd. Żele nawilżające to fantastyczny kosmetyk, dzięki któremu nie musisz używać balsamów oraz kremów do ciała, o których stosowaniu bardzo często zapominamy. Le Petit Marseillais to linia najlepszych kosmetyków do mycia ciała oraz zapewnienia najlepszego nawilżenia twojej skóry. Polecamy żele nawilżające w wielu wariantach zapachowych.

Jedyny sposób na pozbycie się blizn
laserowe usuwanie blizn

Wszelkiego rodzaju szramy i blizny, pozostałości po zagojonych urazach czy przebytych zabiegach chirurgicznych, mogą szpecić i wprawiać w kompleksy. W aptekach co prawda można znaleźć maści czy plastry, które obiecują zmniejszenie ich widoczności, ale zwykle nie są one skuteczne. Jedynym sposobem na pozbycie się tych defektów jest laserowe usuwanie blizn, które oferuje łódzki gabinet medycyny estetycznej Amaryllis Clinic. Laserowe usuwanie blizn jest zabiegiem bezpiecznym i komfortowym ze względu na wykorzystywanie go jego przeprowadzenia nowoczesnego urządzenia laserowego. Można go stosować na całe ciało i twarz.

Więcej z tej kategorii: 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10