fitness kraków
http://www.atlanticklub.pl/fitness

Zadbanie o formę i zrzucenie zbędnych kilogramów to prawdopodobnie najczęściej podejmowane postanowienie - zarówno na początku roku, jak i wiosną. Podejmując to wyzwanie warto zadbać o profesjonalną pomoc i udać się na przykład na fitness. Kraków może pochwalić się nowoczesnym klubem Atlantic Sports, gdzie można uczęszczać również na squash czy siłownię. Jeśli ktoś kocha taniec i chciałby pracować nad swoją forma przy muzyce, a jednocześnie obawia się, że lekcje tańca byłyby dla niego za małym wysiłkiem i nie przyniosły pożądanych rezultatów, rozwiązaniem jest fitness. Kraków zachęca swoich mieszkańców do podejmowania aktywności fizycznej, której celem jest nie tylko piękna i wysportowana sylwetka, ale przede wszystkim zdrowie, którym mieszkańcy będą się cieszyć przez lata.

imprezy integracyjne okolice warszawy
http://www.ludowaaltana.pl

Chcesz aby prowadzona przez ciebie firma oraz jej pracownicy lepiej się poznali? Zorganizuj dla nich imprezy integracyjne. Okolice Warszawy to jedno z miejsc gdzie będziesz mógł znaleźć naszą dobrą salę na te uroczystości. Imprezy takie pozwalają dokładniej poznać się w nowym otoczeniu. My ze swej strony zapewnimy pełny catering, przygotowaną salę a także inne akcesoria przydatne podczas zabawy. Organizujemy zarówno wesela, studniówki oraz imprezy integracyjne. Okolice Warszawy to jedno z miejsc gdzie będziesz mógł skorzystać z naszej sali i zorganizować w niej najlepszą zabawę dla pracowników!

brak zdjęcia
Biegiem przez stolicę - maraton praski

Półmaraton praski bmw to prawdziwe sportowe wyzwanie i doskonała okazja na zmierzenie się z samym sobą. Walczyć można o laury i medale, ale już poprawienie własnego wyniku, a nawet dotarcie do mety to dająca uciechę wygrana. W końcu trudno marzyć o lepszym ukoronowaniu wielomiesięcznych treningów i trudów. Na dyplom za ukończenie tej ponad 21 km trasy liczyć może każdy – wysiłek to przecież niemały i wart uznania. Zresztą możliwość sprawdzenia się i stanięcia w konkury z pewnością cenne doświadczenie dla każdego biegacza.Prawobrzeżna Warszawa poszczycić może się niezwykłym wydarzeniem. To tu mobilizują się pokaźne tłumy po to, by wspólnie stanąć na mecie. To prawdziwe miejskie igrzyska - niezwykłe chwile dla startujących, ale i tych, którzy oddać zamierzają się dopingowaniu. Półmaraton praski bmw to cykliczna impreza. Każdy biegacz już teraz wpisać może ją sobie w swój startowy grafik.

brak zdjęcia
Weź udział w maratonie praskim! Sport to zdrowie

BMW półmaraton praski 2014 to coroczna impreza, która przyciąga wielu fanów zawodów sportowych. Można tu pokazać swoje umiejętności oraz sprawdzić, na ile nas stać. Maraton jest przeznaczony dla osób w każdy wieku. Zarówno dla zawodowców, jak i amatorów. Jeżeli dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z bieganiem, nie zniechęcaj się. Udział w zawodach będzie doskonałym pretekstem do rozpoczęcia regularnych treningów. Każdy z nas powinien znaleźć czas na aktywność fizyczną. Każdy, kto brał udział w tego typu zawodach stwierdza, że jest to wspaniała przygoda. Można poznać wiele interesujących osób i wygrać wspaniałe nagrody. Ale co najważniejsze, można udowodnić samemu sobie, że stać nas na bardzo dużo. BMW półmaraton praski 2014 co roku przyciąga wielu miłośników biegania. Postaw sobie wysoko poprzeczkę i zacznij trenować regularnie. Zobaczysz, że po kilku tygodniach poczujesz znaczną różnicę. Twoje samopoczucie się poprawi, a sylwetka nabierze kształtu.

brak zdjęcia
Boks - walka na pięsci dla twardzieli

Boks to sport dla prawdziwych twardzieli którzy nie boją się wyjść na ring i walczyć z przeciwnikiem prosto w twarz, a ot wszystko przy zwykle licznie zgromadzonej widowni. Boks ćwiczy nie tylko siłę, wytrzymałość, ale też pomaga wyrobić dynamikę i refleks, uczy też uników. Jeśli chcesz zacząć przygodę z boksem lub poprawić swoje umiejętności wejdź na stronę War-sztatu. Tam pod okiem doświadczonych trenerów będziesz mógł uprawiać boks Warszawa. To sport dla każdego, dla amatora i zawodowca, boks Warszawa to zajęcia dla mężczyzn, ale nie tylko. Można tam spotkać i kobiety trenujące pięściarstwo oraz dzieci, gdyż przyjmuje się adeptów już po ukończeniu sześciu lat. Chcesz spróbować odwiedź klub War-sztat lub jego stronę i zacznij trenować jeszcze dziś.

Więcej z tej kategorii: 0 | 1 | 2